Besiktas JK

Fudbaler Al Itihada Aleksandar Prijović nalazi se na meti Bešiktaša.

Aleksandar Prijović

Srdjan Stevanovic, Getty Images

Prema pisanju turskih medija Bešiktaš želi ove sezone da osvoji titulu zbog čega želi da se pojača u ofanzivi, a dovođenje srpskog napadača su stavili kao prioritet.

Prijović inače nema dobru saradnju sa trenerom Hozeom Luisom Sijerom zbog čega često nije bio u protokolu u poslednje vreme i želi da napusti klub.

Srbin je sa Al Itihadom potpisao četvorogodišnji ugovor, po kome zarađuje 5,4 miliona evra po sezoni, a Bešiktaš je spreman da mu ponudi šest miliona evra godišnju platu.

Komentari (2)

gandalf

Zvezdo otvori se!

Odgovori 1 4

Vlada

Paaaa ako. Oce da osvoje titulu, ne vidim kako im prijovic moze pomoci...

Odgovori 10 1

Bešiktaš do pobede u 5. minutu nadoknade (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša ostvarili su novu pobedu u turskoj ligi i to na dramatičan način, pošto su postigli gol u petom minutu nadoknade protiv Kasimpaše.

Bešiktaš u 90+5. jedva srušio desetkovanu Kasimpašu

Fudbaleri Bešiktaša pobedili su Kasimpašu na gostovanju u 14. kolu turske Superlige golom Umuta Najira u 90+5. minutu - 3:2.

Fenomenalan gol Aleksandra Prijovića (VIDEO)

Srpski napadač Aleksandar Prijović postigao je fantastičan gol u pobedi svog Al-Itihada nad Al-Safom 4:1 u meču King kupa.

Dva gola Šćepovića za tri minuta (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša ubedljivo su pobedili ekipu 24 Erzinčanspora u prvoj utamkici 1/16 finala Kupa Turske rezultatom 3:0.