Getty Images/Christof Koepsel

24.01.2020 | 20.26 > 20:27

Genčler sa bele tačke do tri boda

U prvom meču 19. kola Superlige Turske Genčlerbirli je slavio protiv Gazijantepa 1:0.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Genčlerbirlija slavili su na svom terenu protiv Gazijantepa 1:0.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, a u 57. minutu gosti nisu iskoristili penal. Sjajno je golman Genčlera Nordfeld pročitao nameru Kajodea i zaustavio njegov udarac.

Penal su dobili i domaći u 64. minutu, ali je Sesenjon bio precizan i taj gol bio je dovoljan njegovoj ekipi da dođe do pobede.

Genčlerbirli je nakon pete pobede u sezoni na 13. mestu na tabeli sa 21 bodom, Gazijantep je vezao dva poraza i sada je deveti sa tri boda više.