Getty Images/Stuart Franklin

17.03.2020 | 19.52 > 19:54

Goztepe za dva minuta srušio Rize

Fudbaleri Goztepea pobedili su Rize na svom terenu, u 21. kolu turske Superlige, rezultatom 2:0.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Domaći su do trijumfa stigli u drugom poluvremenu, u razmaku od svega pet minuta, golovima Emira i Napoleonija.

Defanzivac Goztepea je u 56. minutu udarcem sa distance savladao Akana, koji je veoma nespretno reagovao u toj situaciji.

Konačan rezultat postavljen je u 61. Kastro je poslao oštru loptu na drugu stativu, gde je Napoleoni rutinski reagovao i zatresao mrežu.

Goztepe je upisao prvi trijumf, posle četiri meča, i sa 37 bodova zauzima osmo mesto.

Rize ostaje u zoni ispadanja, na 16. mestu, uz 25 poena.