Fudbalerima Fenerbahčea ni dva igrača više nisu bila dovoljna da pobede novajliju u ligi, ekipu Hatajspora u drugom kolu Superlige Turske.

Ozan Tufan

Alexander Hassenstein/Getty Images for AUDI

Ozan Tufan

Meč u Istanbulu završen je bez golova, a gosti su posle iznenađujućeg trijumfa na startu sezone protiv šampiona Bašakšehira (2:0) odoleli još jednom timu iz grada sa Bosfora.

Fener je imao više od igre, uputio je četiri udarca u okvir gola, međutim, granitna odbrana Hataja nije posustala.

Gosti se nisu ni trudili da ugroze gol domaćeg tima, nisu uputili nijedan udarac ka Altaju Bajindiru, izveli su jedan korner...

Hataj je u finišu bio sa devetoricom na terenu jer su u Ruben Ribeiro u 73. i Isak Sakej u 81. minutu morali van igre zbog dva žuta kartona, ali i uspeli su da sačuvaju svoju mrežu.

Oba tima imaju po četiri boda, Fener u sledećem kolu gostuje Galatasaraju, a Hataj dočekuje Kasimpašu.

Mečeve prvenstva Turske pratite na kanalima Sport Kluba.