23.10.2020 | 21.14 > 21:25

Kasimpaši VAR poništio dva gola, na kraju samo nula

U prvom meču šestog kola Superlige Turske na stadionu "Redžep Taip Erdoan" u Istanbulu Kasimpaša i Gectepe igrali su bez golova 0:0.

VAR

Michael Regan Getty Images Sport

Iako je krajnji rezultat 0:0, ne znači da nije bilo uzbuđenja. Pa i golova. Domaćin je u prvih 35 minuta postigao dva gola, u osmom i 35. minutu. Međutim, oba je poništio VAR. Prvi Hodžića zbog ofsajda, a potom i Koiti, jer je VAR pokazao da lopta ipak nije prešla gol liniju. Na kraju nije bilo golova - 0:0.

Kasimpaša je na deobi trećeg mesta sa Karagumrukom i Antalijom sa osam bodova, ali uz utakmicu više, dok je Gectepe na deobi šestog mesta sa sedam bodova.