You Tube Sport Klub

12.10.2018 | 00.37

Dmitrović: Evidentan pomak, uvek ovako

Golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović nije imao mnogo posla u pobedi protiv Crne Gore u meču 3. kola Lige nacija.

Nesrećan autogol, tuča saigrača (VIDEO)

Totenhem je u poslednjem meču 33. kola Premijer lige savladao Everton kod kuće 1:0 u meču punom više bizarnih nego kvalitetnih momenata.

Loris vs Son, ko je izvukao deblji kraj (VIDEO)

U poslednjoj utakmici 33. kola Premijer lige sastali su se Totenhem i Everton, a čim je svirano poluvreme viđen je zanimljiv detalj kada je golman domaćih Ugo Loris napao saigrača Sona.

Luis Suares oduševio golčinom (VIDEO)

Napadač Barselone Luis Suares postigao je prelep pogodak u duelu La Lige protiv Viljareala. Urugvajac je u 20. minutu odlično reagovao posle dodavanja Lionela Mesija i udarcem iz prve plasirao loptu u dalji ugao gola domaćina.

Mesi do Grizmana, a onda... Čarolija (VIDEO)

Napadač Barselone Antoan Grizman postigao je spektakularan pgoodak u finišu prvog poluvremena duela sa Viljarealom. Leo Mesi je asistirao, a Francuz elegantno smestio loptu u gol.