Sport klub

15.10.2018 | 02.34

Samog sebe oduševio - Golman Izraela asistent kod gola

Golman reprezentacije Izraela Arijel Haruš pamtiće duel sa Albanijom u Ligi nacija po sjajnoj asistenciji kod prvog gola svoje ekipe, strelac je bio Tomer Hemed, a čuvar mreže Izraelaca bio je oduševljen ovakvim ishodom.

Komentari (5)

7utakmica.com

Uhvatio je na spavanju i sudiju i odbranu i golmana 😊

Odgovori 4 3

Sudija

Pročitaj pravila fudbalske igre. Nema ofsajda kada se lopta ispucava iz 5m(udarca sa vrata).

5 0

Đuro

Ofsajd više od pola metra

Odgovori 15 10

Fantastičan gol direktno iz kornera! (VIDEO)

Utakmica portugalskog prvenstva između Maritima i Belenenšeša završena je pobedom gostiju 3:1. Međutim, prvi gol na utakmici bio je senzacionalan. Andre Santoš, igrač Belenenšeša direktno je iz kornera doveo svoj tim u prednost u 10. minutu meča.

Fudbaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.

Arsenal poklonio bod Votfordu

Arsenal je vodio 2:0 na gostovanju Votfordu, ali greškama je uspeo da pokloni bod rivalu