Sport klub

16.10.2018 | 00:35

Gol dana - Alfred Finbogason

Reprezentacija Islanda upisala je i treći poraz u Ligi A Lige nacija, a meč protiv Švajcarske dugo će pamtiti Alfred Finbogason. Napadač Augsburga je u 81. minutu postigao spektakularan pogodak za svoj tim, prvi u Ligi nacija.

Komentari (2)

Dijete Planete

Džeko je postigao gol dana, samo je poništen, bez razloga.

Odgovori 4 7

ISLANDJANIN

Island

Odgovori 10 0

Da li je moguće da se ovo promaši u LŠ? (VIDEO)

Roma je na Olimpiku poražena od Real Madrida sa 2:0, a promašaj sezone zabeležio je igrač domaćeg tima Čengriz Inder. Da li je moguće da igrač na ovom nivou promaši ceo gol iz ovakve pozicije?

Dva gola Azara, a onda veleobrt Švajcarske (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Švajcarske deklasirala je Belgiju sa 5:2 iako je posle 17 minuta duela u Lucernu gubila sa 2:0. Švajcarci su obezbedili prvo mesto u svojoj grupi i plasman na završni turnir na kome su još Engleska i Portugal.

Ramos ponovo 'kosi' po terenu! Namerno ili ne? (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida u 4. kolu Lige šampiona pobedili su Viktoriju Plzenj sa 5:0, a meč je obeležio je još jedan nesportski potez Serhija Ramosa. Sevnuo je lakat, a Milan Havel je prevežen u bolnicu. Španac se posle meča izvinio: "Nisam smeo da ulazim u duel na taj način. Nije mi bila namera."

Iznervirani Ramos dva puta napucao saigrača! (VIDEO)

Real Madrid je u velikoj krizi i jasno je da raspoloženje u timu nije na očekivanom nivou. Kapiten Serhio Ramos je na treningu u ponedeljak izgubio živce i dva puta je ljutito napucao mladog saigrača i imenjaka Regilona.