Sport klub

17.11.2018 | 14.10 > 14:18

Čudesna odbrana Kaspera Šmajhela (VIDEO)

Golman reprezentacije Danske Kasper Šmajhel čudesnom odbranom trasirao je put svojoj selekciji do pobede protiv Velsa (2:1) i plasmana u A diviziju Lige nacija.

Milimetarski ofsajd: Žiruu se baš ne da

Još jedan gol poništen je Čelsiju u derbiju sa Mančester junajtedom. I ovoga puta iz VAR sobe, ali sada zbog milimetarskog ofsajda.

Greška ili ispravna odluka? Poništen gol Kurta Zume

VAR je ponovo u glavnoj ulozi u Premijer ligi. Iz VAR sobe je dolučeno da zbog faula gol Kurta Zume bude poništen.

Kabaljero nemoćan pred Marsijalom

Golom Antonija Marsijala Mančester junajted poveo je u finišu prvog poluvremena na gostovanju Čelsiju u meču 26. kola Premijer lige.

Da li je Bejl zaslužio crveni karton? (VIDEO)

Napadač Real Madrida Garet Bejl dobio je žuti karton u 72. minutu duela sa Seltom (2:2), a nekadašnji sudija Huan Anduhar Oliver smatra da je Velšanin zaslužio najstrožu kaznu. Kakvo je vaše mišljenje?