Sport klub

18.11.2018 | 17:20 > 17:28

'Uragan' poslao Hrvate u Ligu B

Fudbalska reprezentacija Engleske savladala je Hrvatsku rezultatom 2:1 u poslednjem kolu Lige nacija zahvaljujući golu Harija Kejna u 85. minutu, čime je napadač Totenhem prekinuo post od sedam utakmica bez pogotka u nacionalnom timu.

NebojsaDrugosaopsteni

Kako je Hari odeljao bukvu

Odgovori 11 1

Kejn se prvo ispromašivao...

Engleski fudbaler Hari Kejn propustio je dve odlične prilike u 16. minutu utakmice sa Hrvatskom u Ligi nacija, a potom je doneo trijumf svom timu rezultatom 2:1 i plasman na završni turnir premijernog izdanja tog takmičenja.

SK podkast: Dan atraktivnog fudbala, Hamesa i Kejna

Ukupno 11. dan Svetskog prvenstva označio je kraj drugog kola takmičenja po grupama, a u centru pažnje su se našli Hames Rodriges i Hari Kejn, veliki broj golova, ali i atraktivan fudbal, što su analizirali Vladimir Novaković i Gojko Andrijašević.

Navas bez rešenja za Rašfordovu magiju

Engleski fudbaler Markus Rašford postigao je sjajan gol na prijateljskoj utakmici sa Kostarikom u Lidsu, kada je sa 25 metara uspeo da savlada Kejora Navasa.

'Uragan' protutnjao kroz Barnli

Fudbaleri Totenhema pobedili su Barnli na gostovanju rezultatom 3:0, a tu utakmicu obeležio je Hari Kejn postigavši het-trik,