Sport klub

20.11.2018 | 21.52 > 21:59

Knjige, braćo moja, knjige, a ne fudbal...

Na utakmici Škotske i Izraela videli smo gotovo nezamislivu situaciju na fudbalskim stadionima, jedan posetilac meča odlučio se da umesto gledanja fudbala, čita knjigu.

Savić pred Bajern: Kažu, došli su čarobnjaci, daj Bože

Legendarni fudbaler Crvene zvezde Dušan Savić prisetio se duela sa Bajernom iz Minhena pre tačno četiri decenije, a pričao je i o duelu prvog kola Lige šampiona sa Bavarcima koji je na programu u sredu u 21 čas na Alijanc Areni.

Fantastičan gol direktno iz kornera! (VIDEO)

Utakmica portugalskog prvenstva između Maritima i Belenenšeša završena je pobedom gostiju 3:1. Međutim, prvi gol na utakmici bio je senzacionalan. Andre Santoš, igrač Belenenšeša direktno je iz kornera doveo svoj tim u prednost u 10. minutu meča.

Fudbaleri Aston Vile se posvađali usred meča! (VIDEO)

Fudbaleri Aston Vile Tajron Mingas i Anvar El-Gazi sukobili su se u 35. minutu prvog poluvremena. Saigrači su uspeli da ih obuzdaju, a sudija Majk Din ih je opomenuo da se smire ili će dobiti žute kartone.

Bornmut protiv Evertona do tri boda

Bornmut je nakon dva vezana poraza do pobede u petom kolu PL došao na svom terenu protiv Evertona.