Pool, Getty Images

Hokej

24.03.2018 | 19.22 > 19:25

KHL: CSKA na megdan šampionu

Hokejaši moskovskog CSKA savladali su Jokerit na strani, u šestom meču polufinala Zapadne konferencije KHL, rezultatom 4:3 i ukupnim rezultatom 4:2 u seriji plasirali se u finale.

CSKA, hockey Khl

Oleg Nikishin/Getty Images

Mnogo uzbuđenja bilo je u šestom meču, Moskovljani su poveli preko Kuzmenka sredinom prve trećine, ali je Jokerit do kraja deonice Huhtale i Tolvanena preokrenuo rezultat.

Preostali golovi viđeni su u drugih 20 minuta, Grigorenko je posle napada sa igračem više na startu deonice poravnao na 2:2, ali je samo dva minuta kasnije Norman vratio prednost u korist domaćih.

Međutim, u nastavku, CSKA je prikazao znatno bolju igru i preko Petrova i Andronova došao do pobede.

Rival Moskovljana u borbi za veliko finale biće branilac titule SKA iz Sankt Peterburga.

KHL: Novi poraz šampiona

Šampion Kontinentalne hokejaške lige CSKA doživeo je poraz na svom ledu od ekipe Salavat Julaev rezultatom 5:2.

KHL: Šampion rutinski, poraz AK Barsa

Šampion KHL moskovski CSKA pobedio je Baris u Nur-Sultanu, u okviru Kontinentalne hokejaške lige, rezultatom 3:0.

KHL: Vitjaz srušio šampiona u derbiju

Hokejaši Vitjaza pobedili su šampiona KHL CSKA na strani u derbiju Zapadne konferencije rezultatom 2:1.

KHL: SKA u poslednjem minutu do trijumfa

Hokejaši SKA iz Sankt Peterburga pobedili su Jokerit na svom ledu u okviru Kontinentalne hokejaške lige sa 3:2, a odlučujući gol postigao je Lehtera na 25 sekundi do kraja meča.

CSKA siguran, SKA prati, Avtomobilist u šestoj brzini

Hokejaši moskovskog CSKA pobedili su na svom ledu Dinamo Minsk u okviru Kontinentalne hokejaške lige rezultatom 3:0.

KHL: CSKA srušio Torpedo, Avangardu pripali penali

Hokejaši moskovskog CSKA pobedili su Torpedo iz Nižnjeg Novgoroda na svom ledu u okviru Kontinentalne hokejaške lige rezultatom 2:1.

KHL: Baris prekinuo pobednički niz Jokerita

Hokejaši Barisa iz Astane pobedili su Jokerit na gostovanju u okviru Kontinentalne hokejaške lige posle penala 2:1.

KHL: CSKA demolirao Slovan, preokret SKA

Hokejaši moskovskog CSKA ubedljivo su pobedili Slovan na gostovanju u okviru Kontinentalne hokejaške lige rezultatom 9:0.

KHL: Moskovljani petardom po Amuru za 12. u nizu

Hokejaši moskovskog CSKA pobedili su na svom ledu Amur iz Habarovska sa 5:0 u okviru Kontinentalne hokejaške lige.

KHL: CSKA slavio u Ufi, Jokerit siguran

Hokejaši moskovskog CSKA savladali su Salavat Julaev u Ufi na gostovanju sa 2:1 u okviru Kontinentalne hokejaške lige.

Soči slavio u produžetku, Lokomotiva okrenula Torpedo

Hokejaši Sočija pobedili su Jokerit na gostovanju posle produžetka 3:2, u prvom meču četvrtfinala Zapadne konferencije Kontinentalne hokejaške lige.

KHL: Vitjaz posle penala iznenadio Avangard

Hokejaši Vitjaza napravili iznenađenje i pobedili Avangard u Omsku posle penala 3:2 u okviru Kontinentalne hokejaške lige.

KHL: Moskovljani ubedljivi u derbiju u Magnitogorsku

Hokejaši moskovskog CSKA slavili su u velikom ruskom derbiju u Magnitogorsku protiv domaćeg Metalurga, ubedljivim rezultatom 7:2.