Pool, Getty Images

Hokej

24.03.2018 | 19.22 > 19:25

KHL: CSKA na megdan šampionu

Hokejaši moskovskog CSKA savladali su Jokerit na strani, u šestom meču polufinala Zapadne konferencije KHL, rezultatom 4:3 i ukupnim rezultatom 4:2 u seriji plasirali se u finale.

CSKA, hockey Khl

Oleg Nikishin/Getty Images

Mnogo uzbuđenja bilo je u šestom meču, Moskovljani su poveli preko Kuzmenka sredinom prve trećine, ali je Jokerit do kraja deonice Huhtale i Tolvanena preokrenuo rezultat.

Preostali golovi viđeni su u drugih 20 minuta, Grigorenko je posle napada sa igračem više na startu deonice poravnao na 2:2, ali je samo dva minuta kasnije Norman vratio prednost u korist domaćih.

Međutim, u nastavku, CSKA je prikazao znatno bolju igru i preko Petrova i Andronova došao do pobede.

Rival Moskovljana u borbi za veliko finale biće branilac titule SKA iz Sankt Peterburga.

Vatreno u moskovskom derbiju, šampionu ipak pobeda

U velikom derbiju glavnog grada Rusije sastali su se Spartak i CSKA, a slavio je vladajući šampion posle dosta preokreta 5:4.

KHL: Dva preokreta u Helsinkiju i trijumf Armejaca

Hokejaši moskovskog CSKA savladali su Jokerit na strani, u okviru Kontinentalne hokejaške lige, rezultatom 4:2.

CSKA ubedljiv u derbiju sa Severstaljom

Pet mečeva odigrano je u četvrtak u Konitinentalnoj hokejaškoj ligi. derbi su odigrali CSKA i Severstal.

KHL: Blickrig Metalurga protiv CSKA

Sa tri gola u tri minuta tokom poslednje trećine, Metalurg iz Magnitogorska savladao je na gostovanju šampiona CSKA 4:2.

Šampion se izvukao u Nur Sultanu

Hokejaši CSKA iz Moskve ostvarili su pobedu protiv Barisa u Nur Sultanu posle penala 2:1. Pobede su još ostvarili moskovski Dinamo i Sibir.

KHL: Armejci moćni u Habarovsku

CSKA nastavio je sa pobedama na turneji po Dalekom istoku u okviru KHL lige. Branioci titule su posle Novosibirska, bili bolji i od Habarovska, koji su savladali rezultatom 5:1.

CSKA slavio na penale, Baris bolji od Crvene zvezde

Hokejaši CSKA iz Moskve savladali su Sibir u Novosibirsku, u okviru KHL, posle penala sa 3:1 (1:1).

Vatromet u Minsku, šestica Jokerita

Odigrano je pet mečeva u KHL šampionatu. Najviše golova viđeno je u Minsku, a najubedljiviju pobedu ostvario je Jokerit na svom ledu protiv Neftehimika 6:0.

KHL: Slavili Jokerit, Lokomotiva, Avangard...

U subotu je odigrano još sedam duela u KHL.

KHL: Vitjaž ubedljiv u Kazanju, slavlje CSKA

U petak je odigrano četiri duela u okviru KHL, dve pobede ostvarili su domaći timovi, dve gosti.

Jokerit odbio da putuje u Minsk zbog Lukašenka

Hokejaši Jokerita nisu se danas pojavili na aerodromu u Helsinkiju pred put u Minsk na premijerni duel u KHL šampionata protiv belororuskog Dinama.

Andronova kao da je odneo brzi voz (VIDEO)

Hokej je jedan od najgrubljih sportova, što smo videli i u duelu KHL između CSKA i Bars...

AK Bars na otvaranju KHL sezone bolji od CSKA

Počela je nova sezona u KHL, a u premijernom meču AK Bars je u Moskvi savladao CSKA posle produžetka sa 3:2.

CSKA ostaje bez golmana, Sorokin ide u NHL

Golman još uvek aktuelnog KHL šampiona CSKA iz Moskve Ilja Sorokin će preći u Njujork Ajlanderse.

Znarjuk kao Herb Bruks, SKA se plašio Jokerita!

Sedim u izolaciji, reč najpopularnija na globalnom nivou, i u nedogled okrećem telefone, ubijam vreme... Čuo sam se sa i onima koje po desetinu godina unazad nisam, raspredamo priče kao da pauze u druženju nikad nije bilo.