Privatna arhiva

Hokej

05.09.2019 | 20.34 > 20:43

Pukla petarda u Helsinkiju, novi poraz Jokerita

Odigrana su tri meča KHL šampionata. Gosti su slavili u jednom duelu i u to u derbiju dana. Bars je slavio u Helsinkiju protiv Jokerita 5:2.

KHL logo

SK

Već posle prvih 20 minuta bilo je 0:2, a strelci su bili Galijev u 16. i Galimov minut kasnije. Posle samo 22 sekund u drugoj trećini bilo je 0:3, a strelac je bio Kormije. Brzo je odgovorio Jokerit i preko Pilstroma smanjio u 24. minutu na 3:1, ali Petrov je u 33. vratio tri gola prednosti.

Džastin Azevedo u 43. minutu povisio je na 5:1 i praktično rešio pitanje poednika. Konačan rezultat postavio je Eronen u 57. minutu. Barsu je ovo prva pobeda posle tesnog poraza u Moskvi od šampiona CSKA, dok je Jokeritu ovo već drugi porazi o to je oba doživeo na svom ledu.

Ostali rezultati: Sibir - Admiral 5:1, Baris - Amur 3:2.

Živi Bili Pa Viđeli

Je li ti dosadno pa bacaš petarde usred ljeta

Odgovori 0 0

Perfektni Avtomobilist slavio i u Ufi

Hokejaši Avtomobilista trijumfom u Ufi protv Salavat Julajeva 2:0 zadržali maksimalan učinak u KHL-u.

Četvorka šampiona, Avtomobilist na penale

Odigrano je pet mečeva u KHL šampionatu. Ubedljivu pobedu zabeležio je aktuelni šampion moskovski CSKA na gostovanju Severstalju, dok je najneizvesnije bilo u Jekaterinburgu.

Slavlje SKA u Magnitogorsku

U derbiju dana, duelu nekadašnjih finalista Gagarin kupa SKA je u Magnitogorsku savladao Metalurg 3:1 i tako zabeležio odličan start sezone.

Salavat i Avangard zakazuju finalni okršaj na Istoku

Hokejaši Salavat Julaeva i Avangarda poveli sa 3-1 u polufinalu plej-ofa Istočne konferencije KHL šampionata protiv Avtomobilista i Barisa.

Armejci došli na korak od finala Zapada

Naziru se finalisti zapadne konferencije KHL plej-ofa. Armijski klubovi SKA i CSKA poveli su posle četvrtih utakmica 3:1 protiv Lokomotive i moskovskog Dinama i imaće meč lopte na svom ledu.

Armejci poveli, Lokosi smanjili protiv SKA

Hokejaši CSKA slavili su na gostovanju najljućem rivalu Dinamu u Moskvi ubedljivo 4:0 i na taj način ponovo poveli u seriji 2:1. Isti rezultat je u seriji između SKA i Lokomotive, pošto je ekipa iz Jaroslavlja slavila 3:1.

Salavat, Lokomotiva i Dinamo završili posao

Poznata su još tri učesnika konferencijskih polufinala KHL šampionata. Salavat Julajev, Lokomotiva iz Jaroslavlja i moskovski Dinamo slavili su u šestim mečevima protiv svojih rivala.

SKA vratio brejk, CSKA i Avtomobilist vode 3:0

Odigrani su treći mečevi kod četiri para prve runde KHL plej-ofa. CSKA i Avtomobilist poveli su 3:0, a SKA iz Sankt Peterburga je takođe slavio u gostima, u Moskvi protiv Spartaka i prešao u vođstvo u seriji.

Šokantna dva minuta koštala SKA: Spartak napravio brejk

Veliko iznenađenje u Sankt Peterburgu. Na ledu jednog od najvećih favorita za Gagarinov trofej SKA slavio je moskovski Spartak 2:0 i došao do brejka.

Soči pobedom veoma blizu plej-ofa

Hokejaši Sočija ostvarili su izuzetno bitnu pobedu u gostima protiv Dinama u Minsku 3:1 i na taj način se približili plasmanu u plej-of.

Petarda SKA za drugo mesto

Hokejaši SKA pobedom protiv Jokerita osigurali 2 mesto u KHL-u pred početak plej-ofa.

Traktor bizarnim autogolom poklonio pobedu Vitjazu

Odigrana su dva meča KHL šampionata i u oba su slavili gosti. Bilo je zanimljivo i u Čeljabinsku i Čerepovecu, a pobede su zabeležili Vitjaz i Lokomotiva iz Jaroslavlja.

Šampion prekinuo crni niz u Finskoj

U derbiju dana aktuelni šampion Bars gostovao je Jokeritu i slavio 3:2. Pobede su još zabeležili Torpedo, Neftehimik i Spartak iz Moskve.

Šampion u negativnoj seriji, šestica Armejaca

Aktuelni šampion KHL karavana Bars iz Kazanja zabeležio je treći vezani poraz. U Kazanju je pobedu ostvario moskovski Dinamo 3:2. Sa druge strane, vicešampion CSKA bio je ubedljiv protiv Traktora 6:0.

SKA častio lidera Istoka sa pola tuceta

Derbi dosadašnjeg dela KHL šampionata odigran je u Jekaterinburgu gde je Avtomobilst dočekao SKA iz Sankt Peterburga i pretrpeo ubedljiv poraz 6:0.

Ne daju se šampioni: Bars bolji od Salavat Julajeva

U derbiju dana aktuelni šampion KHL AK Bars slavio je u Kazanju protiv konferencijskog rivala Salavat Julajeva 3:1 i tako ostao u trci za prvo mesto na Istoku.