Martin Rose/Getty Images

Hokej

02.10.2019 | 21.26 > 21:30

SKA pao u Kazanju

Hokejaši AK Bars pobedili su SKA na svom ledu u Kazanju, u okviru Kontinentalne hokejaške lige, rezultatom 2:1.

Oleg Nikishin/Getty Images

Domaći su do trijumfa u derbiju stigli golovima Artema Galimova u drugom periodu, u razmaku od tri minuta. Rus je najpre bio strelac u 26, a zatim ponovo u 29. minutu.

Gosti iz Sankt Peterbuga do kraja su uspeli samo da ublaže poraz preko Bjvaltseva sa igračem više u 58.

Za AK Bars to je četvrti trijumf u nizu i ta ekipa je prva na Istoku sa 20 bodova. SKA je drugi na Zapadu sa 19, dva manje od lidera i aktuelnog šampiona moskovskog CSKA.

U ostalim mečevima, Sibir je slavio protiv Admirala u Vladivostoku sa 2:1, Jokerit je savladao Neftehimik u Niznekamsku istim rezultatom, Avangard je ubedljivo savladao Dinamo u Rigi sa 7:0, dok je Čerepovets posle penala srušio Dinamo u Moskvi sa 2:1.

Sjajni Barabanov režirao preokret i srušio šampiona

U velikom derbiju dva armijska kluba i dva najmoćnija u ovom takmičenju SKA iz Sankt Peterburga savladao je kao gost šampionski sastav CSKA u Moksvi 4:2.

Barabanov nokautirao CSKA u finišu (VIDEO)

Ekipa SKA savladala je CSKA u najvećem ruskom hokejaškom derbiju rezultatom 4:2. Ipak pred poslednji minut delovalo je da će se igrati produžeci jer je bilo 2:2, ali tako nije mislio Aleksandar Barabanov. Jedan od najboljih ruskih hokejaša je dao dva gola u poslednjih 64 sekunde.

Nova sigurna pobeda AK Barsa

Pet mečeva odigrano je u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi u nedelju. Lider Istoka AK Bars upisao je novu pobedu.

Starkov srušio Bars, debakl Jokerita

Vodeća ekipa KHL karavana AK Bars poražen je kod kuće od Sočija 1:0. Neprijatno iznenađenje svojim navijačima priredio je i Jokerit pošto je ubedljivo kod kuće poražen od Sibira.

Lokomotiva i AK Bars slavili nakon penala

U nedelju je odigrano sedam duela u KHL, dva su rešena nakon produžetka, a dva tek u penal-seriji.

KHL: Sigurni Bars, SKA i Nižnji

Osam mečeva KHL šampionata odigrano je u petak, a pobede su ostvarili Nižnji, Bars, Salavat, Kunlun, Jokerit, Podolsk, SKA i Lokomotiv.

Marčenko doneo pobedu SKA u Kini

SKA je slavio u gostima protiv Kunlun Red Stara 3:2, a odluka je pala u produžetku.

AK Bars siguran u derbiju Istoka

Hokejaši AK Barsa pobedom u derbiju nad Avangardom povećali su prednost na tabeli Istočne konferencije KHL.

KHL: SKA u penal seriji bolji od Dinama iz Rige

Hokejaši SKA savladali su tek posle posle penala Dinamo iz Rige, upisavši 14. pobedu u sezoni.

KHL: Šampion rutinski, poraz AK Barsa

Šampion KHL moskovski CSKA pobedio je Baris u Nur-Sultanu, u okviru Kontinentalne hokejaške lige, rezultatom 3:0.

KHL: Neftehimiku i SKA se posrećilo na penalima

Ekioe Neftehimika i SKA ostvarile su pobede u duelima KHL igranim u sredu, i to nakon penala.

AK Bars protiv Barisa do 16. pobede u sezoni

U četiri meča odigrana u subotu u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi, AK Bars došao je do 16. pobede u sezoni.

KHL: Dinamo bez milosti na Dalekom istoku

U sredu su na programu bila četiri meča KHL – Amur je u Habarovsku pobedio Soči, moskovski Dinamo je slavio u Vladivostoku, Metalurg je kod kuće pobedio Ak Bars, a Dinamo je u Rigi savladao Traktor.

CSKA nastavlja sa pobedama, poraz AK Barsa

U duelima odigranim u subotu u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi CSKA je nastavio sa pobedama, a lider Istoka AK Bars je doživeo poraz.

Barsu pripao triler u Kazanju

Hokejaši Barsa prekinuli su Jokeritov niz od šest uzastopnih pobeda i tako slavili rezultatom 4-3.

Avangard posle preokreta srušio SKA

U derbiju dana KHL šampionata aktuelni vicešampion Avangard u Omsku je savladao jednog od glavnih favorita za Gagarinov trofej SKA iz Sankt Peterburga 3:2.