CSKA nastavlja sa pobedama, poraz AK Barsa

KHL 19. okt 201918:55 > 18:59
sport klub

U duelima odigranim u subotu u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi CSKA je nastavio sa pobedama, a lider Istoka AK Bars je doživeo poraz.

print screen

Moskovski CSKA je upisao 16. pobedu u sezoni savladavši na svom ledu Traktor iz Čeljebinska 3:0.

Golove za novu pobedu lidera Zapadne konferencije redom su postizali Telegin, Sekač i Grigorenko.

Dan nije bio uspešan za lidera Istoka AK Bars koji je poražen na gostovanju Salavat Julajevu u Ufi 3:1.

Poveo je Salavat Julajev preko Omarka u 53. sekundi druge trećine, a Jarulin je u osmom minutu postigao gol za izjednačenje.

Igrao se 13. minut druge deonice kada je Lisovec vratio timu iz Ufe prednost, a pobedu domaćih potvrdio je Kadejkin pogotkom na prazan gol sedam sekundi pre kraja meča.