AK Bars protiv Barisa do 16. pobede u sezoni

KHL 26. okt 201919:09 > 19:12
Oleg Nikishin/Getty Images

U četiri meča odigrana u subotu u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi, AK Bars došao je do 16. pobede u sezoni.

Hokejaši AK Barsa koji je lider Istočne konferencije, upisali su u subotu 16. pobedu u sezoni savladavši u Kazanju Baris 3:2.

Fazilzilanov je doneo prednost domaćinu u 12. minutu prve trećine, a u finišu ovog dela meča Baris preko Asetova dolazi do izjednačenja.

AK Bars je u finišu druge deonice iskoristio igrača više i preko Fratina ponovo došao do vođstva, a nakon gola Galimova u devetom minutu treće trećine bilo je 3:1 za domaće.

Konačan rezultat dobili smo nakon gola Mikailisa u 15. minutu poslednje deonice.

Grubo se igralo na obe strane što potvrđuju i brojna isključenja – domaći su čak sedam puta imali igrača manje, a gosti su se u toj situaciji našli pet puta.

Amur je slavio na gostovanju Traktoru u Čeljebinsku 2:1, Severstal je na svom ledu, nakon produžetka, poražen od Jokerita 2:1, Lokomotiva je u Jaroslavu, takođe nakon produžetka, slavila protiv SKA iz Sankt Peterburga 4:3.