Nezaustavljivi CSKA, šest golova u mreži Vitjaza

KHL 22. dec 201919:38 > 19:40
Oleg Nikishin/Getty Images

Četiri meča na programu su bila u nedelju u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi. Pobede su upisali CSKA, Dinamo Moskva, SKA i Spartak Moskva.

Lider Zapadne konferencije, moskovski CSKA upisao je novu pobedu i savladao Vitjaz na gostivanju ubedljivim rezultatom 6:1.

Prva trećina protekla je u znaku domaćina iz Podolska koji je ovaj period rešio u svoju korist golom Sjomina na isteku trećeg minuta.

U nastavku meča dominirao je CSKA sa po tri gola u dva preostala perioda.

Do izjednačenja i preokreta CSKA je došao golovima sa igračem više i pogocima Kempea i Grigorenka. Na 3:1 povisio je Karnaukov.

U nastavku su se u strelce, za 27. pobedu tima iz Moskve redom upisali Tolčinski, Grigorenko i Robinson.

Dinamo je u Moskvi bio bolji od Sočija 3:1, SKA je u Sankt Peterburgu nadigrao Metalurg 2:1, a Spartak je u Moskvi bio bolji od Barisa 3:1.