Martin Rose/Getty Images

Hokej

22.01.2020 | 16.11 > 16:14

KHL: Red Star upisao treću uzastopnu pobedu

Hokejaši Kunlun Red Stara pobedili su Amur iz Habarovska rezultatom 4:2 u jedinom meču KHL šampionata odigranom u sredu.

Kineski predstavnik u regionalnom takmičenju pred svojim navijačima ostvario je treći uzastopni trijumf i sa 57 bodova šesti je u Istočnoj konferenciji, dok Amur već devet utakmica ne zna za pobedu i na začelju je sa 44 boda.

Gosti iz Habarovska, koji se nalazi na svega 30 kilometara od kineske granice, poveli su u Pekingu golom Korobova u 7. minutu sa igračem više, Gorškov je takođe u situaciji sa igračem više povisio na 2:0 u 22. minutu, ali se domaći tim vrlo brzo stabilizovao i vratio u meč.

Lokhart je sredinom druge deonice prepolovio prednost ruske ekipe, Brule je sa igračem više u 36. minutu izjednačio, da bi Kreknel u 55. i poslednjim trenucima utakmice obezbedio pobedu timu iz prestonice Kine.

U četvrtak u 17:30 časova na Sport Klubu HD prenosimo duel između SKA i Barisa.

Nova ubedljiva pobeda Jokerita protv Dinama iz Moskve

U derbi utakmici Zapadne konferencije u Kontinentalnom hokejaškom šampionatu, Jokerit je kod kuće ubedljivo savladao Dinamo iz Moskve rezultatom 5:0.

KHL: Jokerit ponovo bolji od Avtomobilista

U drugoj ovogodišnjoj utakmici između Avtomobilista i Jokerita ekipa iz Helsinkija je identično kao i prvog puta slavila u Jekaterinburgu rezultatom 4:3.

KHL: Avangardu derbi Istoka posle penala

U derbi meču KHL Istočne konferencije Avangard posle boljeg izvodjenja penala savladao AK Bars sa 2:1.

KHL: AK Bars gazi redom, vicešampion pao u Kazahstanu

Hokejaši AK Barsa savladali su Dinamo Rigu na svom ledu rezultatom 2:0 i upisali šesti uzastopni trijumf u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi.

Amur šokirao CSKA

Dva duela u petak su odigrana u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi. Pobede su upisali Amur i Salavat Julajev.

Ak Bars nastavio seriju u Podolsku

Hokejaši Ak Barsa osvarili su peti uzastopni trijumf u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi, pošto su u Podolsku bili bolji od Vitjaza rezultatom 4:2.

Dinamo petardom lansirao Torpedo

Po četvrti put ove sezone susreli su se timovi Dinama iz Moskve i Torpeda iz Nižnjeg Novgoroda, a ubedljiva pobeda pripala je domaćima, rezultatom 5:1.

Spektakl, tuča i preokret Spartaka

U jednoj od najboljih ovosezonskih utakmica u KHL, Spartak je na svom ledu posle preokreta savladao Kunlun Red star 7:4.

CSKA ne staje, Avangard ubedljiv

U nedeljnim mečevima KHL šampionata pobede su ostvarili Avangard, CSKA, Jokerit i SKA.

Salavat i Spartak ubedljivi, Admiral slomio Dinamo

U subotnjim mečevima Kontinentalne hokejaške lige pobede su ostvarili Salavat, Bars, Jokerit, Spartak, Čerepovec, Lokomotiv i Admiral.

SKA u goleadi srušio Baris

Hokejaši SKA savladali su Baris na svom ledu, u okviru NHL, rezultatom 7:4.

KHL: Četvrti trijumf CSKA u armejskom derbiju

Hokejaši CSKA četvrti put ove sezone slavili su u armejskom derbiju u okviru Kontinentalne hokejaške lige protiv SKA iz Sankt Peterburga. Moskovljani su trijumfovali rezultatom 3:2, zahvaljujući preokretu u poslednjoj trećini.

Jokeritu derbi Zapadne konferencije

U jednom od derbija Zapadne konferencije hokejaši Jokerita nastavili su seriju dobrih rezultata i i slavili u Podolsku protiv Vitjaža rezultatom 3:2.

KHL: Preokret Novosibirska u Pekingu

Hokejaši Avangarda kao gosti su savladali Amur iz Habarovska rezultatom 2:1 (1:1), posle izvođenja kaznenih udaraca.

Metalurg umalo ispustio četiri gola prednosti

Hokejaši Metalurga iz Magnitogorska došli su do pobede protiv Amura 4:3, ali umalo nisu prokockali ogromnih 4:0.

Spartak prekinuo niz od tri poraza

U utorak je na programu bilo sedam mečeva u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi, a u derbiju dana hokejaši Spartaka i treći put ove sezone savladali su velikog rivala ekipu SKA iz Sankt Peterburga. Ovoga puta rezultat je bio 3:2.