NHL: Vitezovi šokirali Kalgari u poslednja dva minuta

NHL 31. jan 20185:46 > 5:52
Ethan Miller, Getty Images Sport

Ekipa Vegas Golden Najtsa odnela je pobedu u dramatičnom duelu sa Kalgari Flejmsima rezutatom 4:2.

Utakmica je imala neverovatnu završnicu, dva minuta pre kraja domaći tim je vodio 2:1, da bi potom primio čaj tri gola za dva minuta i izgubio duel.

Erik Haula i Džonatan Markezo bili su strelci dva pogotka u razmaku od samo deset sekundi.

Aktuelni šampioni Pitsburg Pingvinsi zabeležili su šest uzastopnu pobedu kod kuće, savladavši San Hoze Šarske 5:2.

Minesota je nakon penala slavila protiv Kolumbusa 5:2, Čikago Blekhoksi su u gostima bili bolji od Nešvila 2:1, Nju Džersi Devilsi od Bafala 3:1, Karolina je kod kuće savladala Otavu 2:1, Vinipeg je nadigrao Tampa Bej 3:1.

Izdvajamo i siguran trijumf Los Anđeles Kingsa u Dalasu 3:0, kao i Florida Pantersa u Njujorku protiv Ajlendersa 4:1.