Pool, Getty Images

Hokej

23.03.2019 | 07.38 > 07:41

Kepitalsi pali kod kuće

Hokejaši Minesota Vajlda pobedili su aktuelne šampione NHL Vašington Kepitalse na njihovom ledu rezultatom 2:1.

Minesota

Elsa, Getty Images

Minesota

Gosti su poveli preko Grinveja u 17. minutu, da bi Konoli poravnao u 31. Pobedu Minesoti doneo je Kunin golom u 53. minutu.

Vajld je osmi na tabli Zapada sa 79 bodova, a Vašington treći na Istoku sa 94.

Meč Anahajm Daksa i San Hose Šarksa rešen je posle produžetka, a trijumf su odneli domaći 4:3 (3:3).

Rejkel u osmom i 56. i Enrike u 43. bili su strelci za Anahajm u regularnih 60 minuta, dok su za goste pogađali Labanc u 23, Mejer u 47. i Braun 58.

Pobedonosni gol za Dakse postigao je Silfverberg u prvom minutu produžetka.

Anahajm je 14. na Zapad sa 71 poenom, dok je San Hose drugi sa 95.

Pijentrađelo za trijumf šampiona

Hokejaši Sent Luis Bluza pobedili su Minesota Vajld na svom ledu u okviru NHL rezultatom 2:1.

NHL: Kepitalsi "okrenuli" Kanađane

Hokejaši Vašington Kepitalsa pobedili su Toronto Mejpl Lifse na svom ledu, u okviru NHL, posle preokreta 4:3.

Prvi put posle 49 godina: U finalu će se svirati Bluz

Hokejaši Sent Luis Bluza plasirali su se u veliko finale NHL pošto su savladali San Hoze Šarkse sa 4-2 u finalnoj seriji zapadne konferencije.

NHL: Kolorado i Boston poravnali na 2-2

Hokejaši Kolorado Avelanša izjednačili su na 2-2 u polufinalnoj seriji zapadne konferencije NHL, pošto su su u četvrtoj meču na svom ledu savladali San Hoze Šarkse sa 3:0.

NHL: Bluz u polufinalu, šampion na korak

Hokejaši Sent Luis Bluza plasirali su se u polufinale Zapadne konferencije NHL, pošto su trijumfom na svom ledu protiv Vinipeg Džetsa 3:2 slavili u četvrtfinalnoj seriji sa 4-2.

NHL: Branilac titule pobedom startovao plej-of

Aktuelni šampioni NHL Vašington Kepitalsi pobedili su na svom ledu u prvoj utakmici prve runde plej-ofa Karolina Hurikejnse sa 4:2.

Flejmsima derbi u San Hozeu

Hokejaši Kalgari Flejmsa savladali su San Hoze na strani u derbiju Zapadne konferencije NHL sa 5:3.

NHL: Šampion slavio u Filadelfiji

Hokejaši Vašington Kepitalsa pobedili su Filadelfija Flajerse na gostovanju u okviru NHL sa 5:3.

NHL: Tampa sigurna u derbiju, poraz šampiona

Hokejaši Tampa Bej Lajtninga pobedili su na svom ledu Kalgari Flejms u okviru NHL rezultatom 6:3.

NHL: Šampion slavio, Pingvini ubedljivo poraženi

Aktuelni šampioni NHL Vašington Kepitalsi pobedili su Vankuver Kanukse na svom ledu rezultatom 3:2.

Šampion pao, Flejmsi jači od Hurikejnsa

Hokejaši Boston Bruinsa pobedili su aktuelnog šampiona NHL Vašington Kepitalse na gostovanju rezultatom 1:0.

Preokret i pobeda Vajlda u Otavi, Flejmsi lideri

Hokejaši Minesota Vajlda pobedili su Otava Senatorse na gostovanju u uzbudljivoj utakmici NHL sa 4:3.

NHL: Tampa gazi redom, poraz šampiona

Hokejaši Tampa Bej Lajtninga pobedili su Los Anđeles Kingse na gostovanju sa 6:2 u okviru NHL.

Flejmsi slavili u Minesoti

Hokejaši Kalgari Flejmsa pobedili su Minesota Vajld na gostovanju sa 2:1 u okviru NHL.

NHL: Šarksi ubedljivi, Oilersi slavili posle penala

Hokejaši San Hoze Šarksa pobedili su Karolina Harikejnse rezultatom 5:1 u okvir NHL.

Toronto siguran, Avalanš gazi redom

Hokejaši Toronto Mejpl Lifsa savladali su San Hoze Šarkse na svom ledu rezultatom 5:3 i tako upisali treću uzastopnu pobedu u NHL.