Pool, Getty Images

Hokej

23.03.2019 | 07.38 > 07:41

Kepitalsi pali kod kuće

Hokejaši Minesota Vajlda pobedili su aktuelne šampione NHL Vašington Kepitalse na njihovom ledu rezultatom 2:1.

Minesota

Elsa, Getty Images

Minesota

Gosti su poveli preko Grinveja u 17. minutu, da bi Konoli poravnao u 31. Pobedu Minesoti doneo je Kunin golom u 53. minutu.

Vajld je osmi na tabli Zapada sa 79 bodova, a Vašington treći na Istoku sa 94.

Meč Anahajm Daksa i San Hose Šarksa rešen je posle produžetka, a trijumf su odneli domaći 4:3 (3:3).

Rejkel u osmom i 56. i Enrike u 43. bili su strelci za Anahajm u regularnih 60 minuta, dok su za goste pogađali Labanc u 23, Mejer u 47. i Braun 58.

Pobedonosni gol za Dakse postigao je Silfverberg u prvom minutu produžetka.

Anahajm je 14. na Zapad sa 71 poenom, dok je San Hose drugi sa 95.

Kepsi dobili Boston, Sent Luis pao na penal ruletu

Poznat je epilog borbi za mesta nosilaca u konferencijskim četvrtfinalima NHL šampionata. U borbi za treće mesto na Istoku Vašington je savladao Boston 2:1, dok je treće mesto na Zapadu osvojio Dalas, pobedom nad Sent Luisom posle produžetka.

NHL: Kalgari "počistio" Vinipeg u plej-ofu

Ekipa Kalgari Flejmsa eliminisala je u plej-of seriji Zapadne Konferencije NHL ekipu Vinipega sa maksimalnih 4:0.

NHL: Šampion pao u poslednjoj desetinki

Hokejaši Kolorado Avalanša savladali su sa 2:1 aktuelnog prvaka Sent Luis Bluz u razigravanju za poziciju nosioca u plej-ofu. Pobednički gol postigao je Nazem Kadri, samo desetinku pred kraj meča.

Lepe žene, brza vožnja i hokej iznad svega!

Ako si dobar i voliš ono što radiš, onda ni godine ne predstavljaju ozbiljniji problem i prepreku. Naravno, zdravlje mora da vas služi, presudan je faktor, spremnost na odricanje, život satkan u pravilima.

NHL: Preokreti Blekhoksa i Džetsa

Iako su gubili u prvoj trećini meča sa San Hoze Šarksima, hokešajo Čikago Blekhoksa stigli su do ubedljive pobede rezultatom 6:2.

Koronavirus ispraznio "rezervoar ajkula"

Zbog epidemije koronavirusa i zabrane koju je izrekla uprava Santa Barbare, NHL utakmice čiji su domaćini San Hoze Šarksi će biti igrane bez prisustva gledalaca.

NHL: Velika pobeda za Toronto, sigurni Boston, Pitsburg

U noći između utorka i srede pobede u Nacionalnoj hokejaškoj ligi su ostvarili Toronto, Boston, Pitsburg, Karolina, Njujork Rendžersi, Vankuver, Anahajm i Nešvil.

NHL: Šampion slavio u Čikagu, porazi Pataka i Ajkula

Sent Luis je slavio u Čikagu 2:0 u okviru Nacionalne hokejaške lige, dok su pobede ostvarili Minesota, Kolorado, Kolumbus i Vegas.

Vašington peticom pokorio Pitsburg

U derbiju istočne konferencije NHL šampionata Vašington je u gostima savladao Pitsburg 5:2, čime su nastavili poteru za Boston Bruinsima.

Flajersi "okrenuli" Kepitalse u DC

Hokejaši Filadelfija Flajersa pobedili su Vašington Kepitalse na strani, u okviru NHL, rezultatom 5:2.

Veliki kiks Vegasa, Ovečkin i Kepitalsi sigurni

U Nacionalnoj hokejaškoj ligi u noći između nedelje i ponedeljka slavili su Los Anđeles, Vašington, Nju Džersi i Kolumbus.

NHL: Minesota deklasirala Blu Džeketse u gostima

Hokejaši Minesote ostvarili su ubedljivu pobedu na gostovanju Kolumbus Blu Džeketsima u NHL.

Kovaljčuk sad prešao iz Montreala u Vašington

Legendarni ruski hokejaš, 36-godišnji Ilja Kovalčuk, pronašao je i treći klub u sezoni 2019/2020.

NHL: Branilac titule rutinski kroz Mineapolis

Šampion NHL Sent Luis Bluz savladao je Minesota Vajld na strani rezultatom 4:1.

Bafalo slavio u Pitsburgu, Devilsi bolji od Kepitalsa

U subotu uveče odigrano je tri duela u NHL, a ubedljiv trijumf odneo je Bafalo na gostovanju u Pitsburgu.

Tampa nastavila seriju: Kučerov doneo 11. pobedu u nizu

Tampa Bej Lajtning pobedila je posle podužetka Kolorado Avalanš sa 4:3. Gol za trijumf postigao je Nikita Kučerov.