Daksi bolji od lidera Zapada

NHL 4. apr 20197:30 > 7:31
Sean M. Haffey/Getty Images

Tri meča odigrana su u NHL u noći između srede i četvrtka. Pobede su upisali Otava Senatorsi, Čikago Blekhoksi i Anahajm Daksi.

Anahajm Daksi slavili su na svom ledu protiv lidera Zapada Kalgari Flejmsa kojima je ovo 31. poraz u sezoni. Daksi su do pobede došli rezultatom 3:1.

Za sedam minuta prve deonice, golovima Stila i Džonsa Daksi su došli do 2:0. Igrao se deveti minut kada je Rajan uspeo da smanji na 2:1, ali to je bilo to u ovom meču što se tiče Flejmsa.

U narednoj deonici Daksi su dodali još jedan gol i zapečatili pobedu. Strelac je bio Geclaf.

U preostala dva meča, Otava Senatorsi su sa 4:1 slavili na gostovanju Njujork Rendžersima, a Čikago Blekhoksi su na svom ledu, ali nakon penala, sa 4:3 nadigrali Sent Luis Bluz.