Pool, Getty Images

Hokej

10.11.2018 | 23.03 > 23:05

NHL: Predatorsi slavili u produžetku u Dalasu

Hokejaši Nešvil Predatorsa savladali su Dalas Starse na strani 5:4 posle produžetka.

Nashville Predators, Nešvil

Matthew Stockman, Getty Images Sport

Odlučujući pogodak dao je Ekholm u trećem minutu nastavka.

Prethodno je Pitlik doveo Dalas u vođstvo u 14. minutu, Hartman je poravnao u 21. da bi prednost domaćima od 3:1 na ulasku u poslednju trećinu doneli Seguin u 27. i Speca u 35.

Johansen u 41. i Veber u 43. doneli su izjednačenje Nešvilu, Gurjanov je sedam minuta kasnije vratio prednost Starsima, da bi Josi u 60. odveo meč u produžetak.

Nešvil je ostao prvi na tabeli Zapada sa 26 bodova. Dalas je četvrti sa 20.

Penali su rešili pitanje pobednika meča Bafalo Sabresa i Vankuver Kanuksa. Slavili su domaćini 2:1 na penale. Prethodno je u regularnih 60 minuta i produžetku bilo 3:3. Strelci za Bafalo bili si Bolio, Skiner i Reinhart, dok su golove za Vankuver dali Erikson, Virtanen i Gudbranson.

Kankunsi su treći na Zapadu sa 22 poena, Bafalo je treći na Istoku sa 20.

Filadelfija Flajersi su slavili nad Čikago Blekhoksima 4:0, golovima Girua, Kutriera dva puta i Patrika.

Flajersi su pobedom došli na šesto mesto na tabeli Istoka sa 19 bodova. Blekhoksi su 14. na Zapadu sa 15.

Majte

Dajte ljudi šta je Trunkijeri rekao. Kakav hokej, francuska košarka, rukomet... Dajte ono što će svi da čitaju. Pročitao sam Trnkikrija na drugom sajtu , ponovo me oduševio . Žao mi je što nisam kod vas to pročitao . Ali zato ima hokeja, košarke iz BiH... Samo realno

Odgovori 0 0

NHL: Mejpl Lifsi kasno upalili

Hokejaši Toronto Mejpl Lifsa doživeli su drugi poraz u nizu pošto su bolji od njih bili Čikago Blekhoksi 5:4.

NHL: Šampion slavio u Filadelfiji

Hokejaši Vašington Kepitalsa pobedili su Filadelfija Flajerse na gostovanju u okviru NHL sa 5:3.

NHL: Šampion slavio, Pingvini ubedljivo poraženi

Aktuelni šampioni NHL Vašington Kepitalsi pobedili su Vankuver Kanukse na svom ledu rezultatom 3:2.

NHL: Pitsburg siguran, minimalac Dalasa

Hokejaši Pitsburg Pengvinsa pobedili su Tampa Bej Lajtning na svom ledu u okviru NHL rezultatom 4:2.

Flejmsi čuvaju vrh, Predatorsi prate

Hokejaši Kalgari Flejmsa pobedili su Čikago Blekhokse na strani sa 4:3 u okvir NHL i tako se popeli na prvo mesto Zapadne konferencije.

Preokret i pobeda Vajlda u Otavi, Flejmsi lideri

Hokejaši Minesota Vajlda pobedili su Otava Senatorse na gostovanju u uzbudljivoj utakmici NHL sa 4:3.

NHL: Vinipeg u produžetku rešio derbi

Hokejaši Vinipeg Džetsa pobedili su na svom ledu Tampa Bej Lajtning posle preokreta rezultatom 5:4 u derbiju NHL.

NHL: Šarksi ubedljivi, Oilersi slavili posle penala

Hokejaši San Hoze Šarksa pobedili su Karolina Harikejnse rezultatom 5:1 u okvir NHL.

NHL: Nešvil bolji od Tampe, Toronto na vrhu Istoka

Hokejaši Nešvil Predatorsa pobedili su na svom ledu Tampa Bej Lajtning u neizvesnom meču NHL 3:2.

NHL: Produžeci u Džersiju i Filadelfiju, slavili gosti

Hokejaši Tampa Bej Lajtninga savladali su Filadelfija Flajerse na gostovanju 6:5 i time se vratili na vrh tabele Istočne konferencije.

NHL: Novi poraz Predatorsa, Tampa dobila Pitsburg

Hokejaši Nešvil Predatorsa, lideri Zapadne konferencije NHL, doživeli su treći poraz u nizu pošto su bolji od njih bili Arizona Kojotsi 2:1.

NHL: Predatorsi neumoljivi

Hokejaši Nešvil Predatorsa pobedili su Kolorado Avelanš na gostovanju rezultatom 4:1 u okvriu NHL.

NHL: Predatorsi i Tampa čuvaju vrh

Hokejaši Nešvil Predatorsa pobedili su Vegas Golden Najtse kod kuće 4:1 i zadržali prvu poziciju u zapadnoj konferenciji.

Kolorado slavio u Karolini, Bafalo siguran

Hokejaši Kolorado Avelanša savladali su Karolina Harikejns na gostovanju 3:1 i upisali drugu uzastopnu pobedu.

NHL: Kraljevi "sasekli" Krila, Toronto posle produžetka

Hokejaši Los Anđeles Kingsa upisali su prvu pobedu u novoj sezoni NHL, pošto su na svom ledu slavili protiv Detroit Red Vingsa sa 4:2.

NHL: Džetsi brejknuli Nešvil na startu

Hokejaši Vinipeg Džetsa poveli su u četvrtfinalu NHL protiv Nešvil Predatorsa, pošto su na startu serije došli do brejka rezultatom 4:1.