Johanson u produžetku doneo pobedu Sejbersima

NHL 10. okt 20196:45 > 6:48
Nicholas T. LoVerde, Getty Images Sport

Tri meča odigrana u noći između srede i četvrtka u NHL donela su nam pobede Sejbersa, Flajersa i Kanuksa.

Bafalo Sejbersi upisali su na svom ledu u duelu protiv Monteral Kanedijansa treću pobedu u sezoni. Domaćin je u ovom meču slavio nakon produžetka 5:4.

Na početku šestog minuta meča Sejbersi su iskoristili situaciju sa igračem više i poveli golom Olofsona, ali su do kraja prvog perioda Kanedijansi napravili preokret. Sa igračem manje su došli do izjednačenja golom Armije, a igrača više su iskoristili da povedu. Strelac je bio isti.

U drugoj trećini Ejčel je postigao dva gola i doneo nam novi preokret na meču i novo vođstvo domaćina.

Na dva gola razlike Sejbersi su stigli nakon 47 sekundi igre u trećoj trećini uz pogodak Skinera, ali za manje od minut su uzvartili gosti iz Monterala, a strelac je bio Kotkaniemi.

Na isteku 13. minuta Šiaro pogađa za izjednačenje i produžetak koji je ipak trajao samo minut i po jer je Johanson uspeo da da gol i donese domaćima pobedu.

Filadelfija Flajersi slavili su na svom ledu protiv Nju Džersi Devilsa 4:0, a kao domaćini su slavili Vankuver Kanuksi koji su rezultatom 8:2 nadigrali Los Anđeles Kingse.