Čikago izgubio u produžetku, pobede Kingsa i Bruinsa

NHL 13. okt 20193:53 > 3:58
Ed Zurga/Getty Images

Ekipa Čikago Blekhoksa izgubila je nakon produžetka duel sa Vinipeg Džetsima u NHL.

Iako je domaći tim vodio sa 2:0 nakon prve trećine, gosti su stigli do pobede pogotkom Marka Šajfela u prvom minutu produžetka.

Detroit je na svom terenu izgubio od Toronto Mejpl Lifsa 2:5, Montreal je sjajnom igrom u poslednjoj četvrtini slavio protiv Sent Luisa 6:3.

Boston Bruinsi savladali su ekipu Nju Džersija bez primljenog gola (3:0), Lod Anđeles Kingsi su u efikasnom duelu bili bolji od Nešvila 7:4.

Otava Senatorsi su trijumfovali protiv Tampa Beja 4:2, a Kolumbus Blu Džeketsi u gostima kod Karoline 3:2.

Ostali rezultati: Minesota – Pitsburg 4:7, Dalas – Vašington 1:4, Kolorado -. Arizona 3:2, Njujork – Ajlenders – Florida 3:2.