Oilersi slavili u Pitsburgu nakon produžetka

U subotu su u NHL pobede upisali Edmonton Oilersi i Njujork Rendžersi.

Edmonton Oilers

Emilee Chinn/Getty Images

Edmonton Oilersi slavili su u subotu na gostovanju Pitsburg Pingvinskima gde su do pobede došli nakon produžetka rezultatom 2:1.

Nakon prve trećine bez golova, Oilersi su poveli golom Kejva u osmom minutu druge deonice.

Pingvini su do izjednačenja došli u 14. minutu treće trećine premi Dumolina i tako izborili produžetak.

Dresatl je nakon dva i po minuta produžetka doneo svom timu desetu pobedu u sezoni.

Sa gostovanja se sa pobedom vraćaju i Njujork Rendžersi koji su bili boljo od Nešvil Predatorsa 2:1.

Oleksijak čuva vrh Starsa, Pastrnak za trijumf Bruinsa

Posle poraza od Otava Sentarosa, Dalas Starsi brzo su se vratili na pobednički kolosek i savladali su Arizona Kojotse kod kuće sa 3:2.

Detroit okrenuo Kanejdijanse, šampioni lako sa Đavolima

U noći između utorka i srede pobede u Nacionalnoj hokejaškoj ligi su ostvarile ekipe Vikipega, Detroita, Otave, Sent Luisa, Karoline, Pitsburga i Filadelfije.

Ubedljivi Pingvini i Bruinsi, poraz šampiona

U noći između nedelje i ponedeljka pobede u Nacionalnoj hokejaškoj ligi su ostavrili Pitsburg, Boston, Anahajm, Nešvil, Otava, Edmonton, Nju Džerzi, Vinipeg i Bafalo.

Lajtning preokretom do pobede protiv Pingvinsa

Deset mečeva odigrano je u NHL u noći između utorka i srede. Duel Anahajm Daksa i Sen Luis Bluza prekinut je kada je u prvoj trećini defanzivac gostiju Džej Boumister kolabirao na klupi.

Ovečkinov het trik za pet minuta, Montreal slavi Ilju

U noći između utorka i srede u Nacionalnoj hokejaškoj ligi pobede su ostvarili Vašington, Minesota, Anahajm, San Hoze, Nešvil, Arizona, Njujork Ajlandersi, Montreal, Sent Luis, Kolorado, Boston i Kolumbus.

NHL: Pobede Pitsburga i Kolumbusa

Hokejaši Pitsburg Pingvinsa slavili su protiv Vašington Kepitolsa 4:3.

Junak Pitsburga? A ko drugi nego Sid The Kid

U derbiju večeri, derbiju Pensilvanije Pitsburg Pingvinsi na svom ledu savladali su u izuzetno zanimljivoj utakmici Filadelfija Flajerse 4:3 posle produžetka.

NHL: Sigurni Vankuver, Kalgari, Tampa, poraz Kepitolsa

U noći između srede i četvrtka pobede u Nacionalnoj hokejaškoj ligi su ostvarili Vankuver, Kalgari, Tampa Bej, Anahajm, Nešvil i Toronto.

Bruinsi na pobedničkom putu, neprijatno za Pitsburg

Boston Bruinsi su savladali Vegas Golden Najtse 3:2 u Nacionalnoj hokejaškoj ligi. Pobede su ostvarili i Florida, Njujork Ajlandersi, Karolina i Filadelfija.

Boston ispustio 3:0 - Pingvini preokretom do pobede

Hokejaši Pitsburga pobedili su Boston na svom ledu u uzbudljivoj utakmici NHL, posle preokreta, sa 4:3.

Sedmica Tampe i dve drame

Odigrane su tri utakmice NHL karavana. Tampa Bej ubedljivo je slavio na gostovanju Vinipegu 7:1, dok su ostala dva meča odlučena posle produžetaka.

NHL: Loše veče za Boston, ostali lideri sigurni

U 11 mečeva Nacionalne hokejaške lige koji su odigrani u noći između utorka i srede pobede su ostvarili Kolumbus, Dalas, Arizona, Tamba Bej, Toronto, Pitsburg, Njujork Ajlandersi, Čikago, Vinipeg, Edmonton i Bafalo.

Kiks Tampe, Pitsburg na penale dobio Arizonu

U noći između nedelje i ponedeljka Pitsburg je savladao Arizonu 4:3, Florida je bila bolja od Toronta 8:4, dok je Tampa Bej poražena od Nju Džersija 3:1.

Mekdejvid i Oilersi zaustavili Toronto

U malom kanadskom derbiju u NHL, ekipa Edmonton Oilersa savladala je Toronto sa 6:4.

Kepsi u poslednjem minutu nadoknadili dva gola minusa

Vašington Kepitalsi su u NHL šampionatu ostvarili senzacionalni preokret protiv San Hoze Šarksa, a trijumfe u noći između nedelje i ponedeljka ostvarili su i Čikago, Florda, Kalgari i Anahajm.

Medvedima klizavo protiv Edmontona, buđenje Ajkula

Hokejaši Boston Bruinsa doživeli su i treći uzastopni poraz, jer je u „Ti Di Gardenu” sjajan meč odigrala ekipa Edmontona i slavila pobedu od 4:1.