Oilersi slavili u Pitsburgu nakon produžetka

U subotu su u NHL pobede upisali Edmonton Oilersi i Njujork Rendžersi.

Edmonton Oilers

Emilee Chinn/Getty Images

Edmonton Oilersi slavili su u subotu na gostovanju Pitsburg Pingvinskima gde su do pobede došli nakon produžetka rezultatom 2:1.

Nakon prve trećine bez golova, Oilersi su poveli golom Kejva u osmom minutu druge deonice.

Pingvini su do izjednačenja došli u 14. minutu treće trećine premi Dumolina i tako izborili produžetak.

Dresatl je nakon dva i po minuta produžetka doneo svom timu desetu pobedu u sezoni.

Sa gostovanja se sa pobedom vraćaju i Njujork Rendžersi koji su bili boljo od Nešvil Predatorsa 2:1.