Novi poraza Kanedijensa, Flajersi u produžetku

Njujork Rendžersi i Filadelfija Flajersi slavili su u subotu pobede u NHL.

Montreal Canadiens

Minas Panagiotakis, Getty Images Sport

Filadelfija Flajersi bili su bolji od Monteral Kanedijensa 4:3 nakon produžetka.

Armija je nakon samo 19 sekundi igre doneo prednost Kanedijensima i taj rezultat bio je na snazi sve do osmog minuta druge trećine kada je za izjednačenje pogodio Lindblom.

Samo 27 sekundi se čekalo na odgovor domaćina koji je stigao u vidu pogotka Tatara za novo vođstvo. Na pauzu se otišlo uz rezultat 2:2 jer je, za manje od minut, Hejes pogodio za izjednačenje.

Konesni je bio precizan za prvo vođstvo Flejarsa u meču, ali se za produžetak izborio Tatar novim golom.

Gosti su pobedu overili pogotkom Provorova nakon samo 31 sekunde igre u produžetku.

Flajersima je ovo 15. pobeda u sezoni, a četvrta vezana i sada su treći na Istoku. Kanedijensi su upisali 15. poraz, sedmi vezani.

Njujork Rendžersi su pobedu rezultatom 4:0 upisali na gostovanju Nju Džersi Devilsima.

NHL: Rendžersi bolji od Ajlendersa u derbiju Njujorka

Ekipa Kalgari Flejmsa je u malom kanadskom derbiju savladala Toronto u gostima sa 2:1, dok je u njujorškom derbiju, ekipa Rendžersa slavila protiv Ajlendersa.

Voraček srušio šampiona u produžetku

Golom Jakuba Voračeka u produžetku Filadelfija Flajersi došli su do pobede nad aktuelnim šampionom Sent Luis Bluzom.

Kepitalsi pali u Filadelfiji

Hokejaši Filadelfija Flajersa pobedili su Vašington Kepitalse na svom ledu, u okviru NHL, rezultatom 3:2.

NHL: Pobede Arizone, Kolorada, Ajlandersa, kiks Bostona

U noći između četvrtka i petka u Nacionalnoj hokejaškoj ligi pobede su ostvarili Arizona, Kolorado, Čikago, Njujork Ajlandersi, Njujork Rendžersi, Karolina, Dalas, Kalgari i Minesota.

Bruinsi ne staju, Kanejdijensi prekinuli užasni niz

Ekipa Boston Bruinsa zabeležila je osmi uzastopni trijumf, ovoga puta pali su Karolina Hurikensi sa 2:0.

Pastrnak ne staje za 7. u nizu Bruinsa, Koivu 1000. meč

Ekipa Boston Bruinsa ostvarila je sedmu pobedu u nizu, pošto je savladala Montreal Kanejdijense sa 3:1.

Slavlje Đavola: Montreal u 'paklu'

Nju Džerzi Devilsi slavili su sa 6:4 na gostovanju Montreal Kanejdijensima u jedinom meču tokom noći između četvrtka i petka.

NHL: Bruinsi nemilosrdni prema najvećem rivalu

U duelu možda i najvećih rivala u Nacionalnoj hokejaškoj ligi Boston Bruinsi su rasturili Montreal Kanejdijense 8:1. Pobede su u noći između utorka i srede ostvarili Čikago i Minesota.

Gostujuće pobede Kanuksa i Flejmsa nakon penala

Vankuver Kanuksi i Kalgari Flejmsi slavili su u subotu nakon penala i pobede u NHL upisali na gostovanjima.

Panarin prekinuo niz Kepitolsa, Tkačuk heroj Otave

Ekipe Otave i Njujork Rendžersa ostvarili su pobede u mečevima NHL odigranim u noći između srede i četvrtka.

Montreal petardom častio Kepitolse

U derbiju večeri NHL šampionata Montreal je kao gost ubedljivo savladao Vašington 5:2.

Kepitalsi prizemljili Flajerse u penal seriji

Vašington Kepitalsi savladali su Filadelfija Flajerse posle penal serije. Pobedi su se radovali i Njujork Ajlandersi.

Flajersi u penal seriji srušili Bruinse

Filadelfija Flajersi pobedili su posle penal serije Boston Bruinse.

Tkačuk u poslednjim sekundama rešio Predatore

Nešvil Predatorsi poraženi su u produžetku od Kalgari Flejmsa 6:5 u Nacionalnoj hokejaškoj ligi u noći između četvrtka i petka. Montreal je takođe u produžetku slomio ekipu Vegasa 5:4.

Sedmica Flajersa, furiozna treća trećina Pingvina

U noći između subote i nedelje odigrano je osam mečeva NHL šampionata. Ubedljivi su bili Filadelfija Flajersi, dok su Pitsburg Pingvinsi u poslednjih 20 minuta slomili Dalas.

NHL: Trijumfi Kolorada, Toronta, Floride...

U prvom meču subotnjeg programa u NHL, Nju Džersi je na svom terenu sa 1:0 savladao Vankuver, ali su na ostalim duelima znatno uspešniji bilu gostujući timovi.