Privatna arhiva

Hokej

18.11.2018 | 18.40

KHL: Ska vezao 4. pobedu, prekinuo niz Magnitogorsa

Ska iz Sankt Peterburga upisala je i četvrtu vezanu pobedu u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi, pošto je savladala Magnitogorsk sa 2:1.

Ska je sa novim osvojenim bodovima na drugoj poziciji Zapadne konferencije, odmah iza moskovskog CSKA.

Tim iz Sankt Peterburga bolji je bio u situacijama kada je imao igrača više. Poveli su domaći pogotkom Belova u prvoj trećini.

Izjednačio je Šibisov početkom druge, da bi konačni rezultat 10 minuta kasnije postavio Krpov.

Bio je to prvi poraz Magnetigorska posle sedam vezanih pobeda.

Novosibirsk je bio bolji od Dinama iz Moskve na svom terenu. Domaći su slavili sa 6:4, zahvaljujući odličnoj igri u trećoj četvrtini, u kojoj su postigli tri gola.

Ufa je bila sigurna protiv Astane. Ruski tim je u Kazahstanu slavio sa 3:0.

Jokerit je savladao Jaroslavl sa 4:3.

SKA ne staje: 11. trijumf u nizu

Hokejaši Ska iz Sankt Peterburga ostvarili su 11 uzastupnu pobedu u KHL, pošto su savladali Dinamo u Moskvi, posle boljeg izvođenja penala, rezultatom 3:2.

KHL: Metalurg i Soči na penale, dobio i Neftehimik

Ekipa Metalurga pobedila je Salavat u gostima sa 2:1 u meču KHL.

Sjajni Barabanov režirao preokret i srušio šampiona

U velikom derbiju dva armijska kluba i dva najmoćnija u ovom takmičenju SKA iz Sankt Peterburga savladao je kao gost šampionski sastav CSKA u Moksvi 4:2.

Barabanov nokautirao CSKA u finišu (VIDEO)

Ekipa SKA savladala je CSKA u najvećem ruskom hokejaškom derbiju rezultatom 4:2. Ipak pred poslednji minut delovalo je da će se igrati produžeci jer je bilo 2:2, ali tako nije mislio Aleksandar Barabanov. Jedan od najboljih ruskih hokejaša je dao dva gola u poslednjih 64 sekunde.

KHL: Admiral u trileru srušio Metalurg

Hokejaši Admirala savladali su Metalurg u Vladivostoku rezultatom 5:4 u utakmici koja je obeležila dan u Kontinentalnoj hokejaškoj ligi.

Marčenko doneo pobedu SKA u Kini

SKA je slavio u gostima protiv Kunlun Red Stara 3:2, a odluka je pala u produžetku.

KHL: SKA u penal seriji bolji od Dinama iz Rige

Hokejaši SKA savladali su tek posle posle penala Dinamo iz Rige, upisavši 14. pobedu u sezoni.

Uzbunja na vrhuncu: Triča po 3:2

Odigrana su samo tri meča ovog dana u KHL šampionatu, ali sva tri donela su velika uzbuđenja i sva tri su završena pobedama domaćina 3:2.

KHL: Neftehimiku i SKA se posrećilo na penalima

Ekioe Neftehimika i SKA ostvarile su pobede u duelima KHL igranim u sredu, i to nakon penala.

KHL: Dinamo bez milosti na Dalekom istoku

U sredu su na programu bila četiri meča KHL – Amur je u Habarovsku pobedio Soči, moskovski Dinamo je slavio u Vladivostoku, Metalurg je kod kuće pobedio Ak Bars, a Dinamo je u Rigi savladao Traktor.

Dinamo iznenadio Baris, i Metalurg slavio u produžetku

Četiri utakmice odigrane su u KHL u sredu, a u centru pažnje našli su se dueli u Moskvi i Nur-Sultanu, pošto su rešeni tek posle produžetka.

Avangard posle preokreta srušio SKA

U derbiju dana KHL šampionata aktuelni vicešampion Avangard u Omsku je savladao jednog od glavnih favorita za Gagarinov trofej SKA iz Sankt Peterburga 3:2.

Slava Vojnov spasao Avangard

Odigrano je pet utakmica KHL šampionata. Svih pet mečeva imali su neizvestan tok, a tri su odlučena posle produžetka.

Spartak u produžetku srušio SKA

Derbi meč KHL lige u Sankt Peterburgu između SKA i Spartaka, pripao je „narodnom“ klubu iz Moskve, koji je pobedonosni gol postigao na početku produžetka.

SKA pao u Kazanju

Hokejaši AK Bars pobedili su SKA na svom ledu u Kazanju, u okviru Kontinentalne hokejaške lige, rezultatom 2:1.

Jokeritu slavlje u Moskvi, SKA lako u Rigi

Izuzetno zanimljivo bilo je u derbiju zapadne konferencije KHL šampionata, između moskovskog Dinama i finskog Jokerita. Meč je ušao u produžetak, posle kojeg su slavili gosti 2:1.