Košarka

31.08.2019 | 11.29 > 11:31

FMP nadigrao Karšijaku u pripremnom meču

KK FMP

Košarkaši FMP iz Železnika slavili su u drugom pripremnom meču pred novu sezonu protiv ekipe Karšijake rezultatom 84:78.

Stefan Đorđević

FMP

Gostujući tim je bolje otvorio duel u Železniku i imao prednost tokom čitavog prvog poluvremena.

Izabranici Vladimira Jovanovića su boljom igrom u odbrani uspeli da preokrenu pre odlaska na pauzu - 48:45.

U nastavku je FMP kontrolisao duel, pa su Panteri imali i 19 poena prednosti.

Najbolji u pobedi beogradskog tima bili su Stefan Đorđević i Marko Tejić koji su ubacili po 13 poena, dok su dvocifreni bili i Okben Ulubaj sa 11 i Ilija Đoković sa 10 poena.

Naredna pripremna utakmica Pantera na programu je u nedelju od 16 časova i 30 minuta, kada će FMP odmeriti snage sa ekipom Brose basketa.

Dwight Howard

DiDzej Kenedi i Muamed Dikson na aparatima.😁😁🤣🤣🤣😁😁😁😁😁

Odgovori 4 0

TBL: Pobeda Partizanovog rivala, odlični Đurišić

Košarkaši Galatasaraja, Karšijake, Tofaša i Bešiktaša ostvarili su pobede u subotnjim mečevima 4. kola prvenstva Turske.

Panteri nadigrali Cibose za 3-0, prva pobeda Mege

Košarkaši FMP ostvarili su i treću pobedu u ABA ligi. Tim iz Železnikaje u trećem kolu regionalnog šampionata slavio protiv Cibone u Zagrebu 81:63 i tako ostao neporažen od starta sezone.

Jovanović: Cibona nas neće zavarati

Trener košarkaša FMP Vladimir Jovanović rekao je da njegovu ekipu ne bi trebalo da zavaraju porazi Cibone u prve dve utakmice ABA lige

FMP jedini srpski tim sa 2-0: Strpljenje je ključ

Pred početak ovosezonskog takmičenja u ABA ligi malo ko je mogao da predvidi da će posle samo dva kola jedina neporažena ekipa iz Srbije biti FMP. Tim iz Železnika najpre je nadigrao Krku na gostovanju u Novom Mestu, a potom je na svom parketu ubedljivo savladao i Mega Bemax.