Košarka

31.08.2019 | 11.29 > 11:31

FMP nadigrao Karšijaku u pripremnom meču

KK FMP

Košarkaši FMP iz Železnika slavili su u drugom pripremnom meču pred novu sezonu protiv ekipe Karšijake rezultatom 84:78.

Stefan Đorđević

FMP

Gostujući tim je bolje otvorio duel u Železniku i imao prednost tokom čitavog prvog poluvremena.

Izabranici Vladimira Jovanovića su boljom igrom u odbrani uspeli da preokrenu pre odlaska na pauzu - 48:45.

U nastavku je FMP kontrolisao duel, pa su Panteri imali i 19 poena prednosti.

Najbolji u pobedi beogradskog tima bili su Stefan Đorđević i Marko Tejić koji su ubacili po 13 poena, dok su dvocifreni bili i Okben Ulubaj sa 11 i Ilija Đoković sa 10 poena.

Naredna pripremna utakmica Pantera na programu je u nedelju od 16 časova i 30 minuta, kada će FMP odmeriti snage sa ekipom Brose basketa.