Gray Mortimore/Getty Images

Košarka

20.01.2020 | 20.12 > 20:13

Šakota: Teško je održati koncentraciju kada ide dobro

Trener Crvene zvezde Dragan Šakota rekao je posle pobede nad Cibonom 102:80 da je uprkos rezultatu bilo teško održati koncentraciju.

Dragan Šakota

Marko Metlas/Euroleague Basketball via Getty Images

Crveno-beli su na poluvremenu imali +20, ali su i u nastavku bili sigurni i nisu dozvolili gostima da ih ugroze.

"Mislim da je od početka bilo jasno da smo kvalitetniji tim i to smo pokazali tokom utakmice. Teško je držati koncentraciju, pogotovo kada osetiš da utakmica ide kako treba. Ipak, mislim da smo sačuvali energiju i da se nismo previše potrošili. Već sutra nastavljamo da treniramo i spremamo se za naredne utakmice", objasnio je Šakota posle meča.

Beogradski tim sada je na trećem mestu na tabeli regionalnog takmičenja sa 10 pobeda i šest poraza.

Crvena zvezda u ABA ligi takmičenje nastavlja gostovanjem Igokei.