SK

Košarka

07.04.2019 | 23.21 > 23:22

Zrinjski u poslednjih 10 minuta slomio Široki

Odlična utakmica koju su u Mostaru odigrali Zrinjski i Široki Brijeg završena je na kraju pobedom domaćina. I pored poraza Široki Brijeg ostaje na prvom mestu tabele u doigravanju za šampiona.

Košarka

Maddie Meyer, Getty Images Sport

Košarka

Zrnjski je na svom parketu slavio protiv Širokog 77:63 zahvaljujući sjajnoj završnici meča.

Bolje su počeli gosti, ali je usledio perido bolje igre Zrinjskog što nije omelo lidera šampionata da na poluvreme ode sa prednošću.

Slično je bilo i u trećoj četvrtini, da bi u četvru domaći tim dobio sa 27:11 i na kraju stigao do velike pobede.

Zrinjski je predvodio Marko Šutalo sa 21 poenom, Ramljak je dodao 14, Rikić 13, a Igrutinović 11. U širokom je najbolji bio Kraljević sa 16 poena koji je bio jedini sa dvocifrenim učinkom.

I pored poraza, Široki ostaje na prvom mestu na tabeli.