Bratunac izborio produžetak i pobedu protiv Vogošće

Ex-Yu lige 19. okt 201921:38 > 21:40

Pet mečeva drugog kola košarkaškog šampionata Bosne i Hercegovine igrano je u subotu. Ekipa Bratunca za sada je jedina sa dve pobede.

Košarkaši Bratunca upisali su i drugu pobedu u šampionatu Bosne i Hercegovine. Bratunac je na svom parketu, nakon produžetka, bio bolji od Vogošće i slavio 92:89.

Šest poena prednosti domaći su imali nakon prve četvrtine, ali je na poluvremenu bilo samo +2.

Treću četvrtinu ubeljivo su u svoju korist rešili gosti, a do produžetka je Bratunac došao perfektnom četvrtom deonicom koju je dobio rezultatom 31:19.

Domaći su bili bolji i u dodatnih pet minuta (9:6) i tako došli do drugog trijumfa.

Bratunac je predvodio Radenko Pilčević sa 25 poena, osam skokova i četiri asistencije. Na drugoj strani najefikansiji je bio Darko Rnić sa 18 poena.