Košarka

02.12.2019 | 21.03 > 21:15

Zrinjski nejak za Igose, odličan Gagić

KK Igokea

Košarkaši Igokee zabeležili su pobedu u poslednjem meču osmog kola košarkaškog šampionata Bosne i Hercegovine, pošto su bili bolji od Zrinjskog 83:61.

Igokea

Krka/Dargo Perko/kosarka.si

Domaćin je od samog početka dominantno ušao u utakmicu. Može se reći da je rešio pitanje pobednika već posle prvog poluvremena, koje je dobio sa +19. U nastavku je to bilo rutinsko odrađivanje posla i potvrđivanje uloge velikog favorita.

U redovima pobednika najbolji je bio dojučerašnji košarkaš Partizana Đorđe Gagić sa 15 poena uz sedam skokova. Na drugoj strani jedini dvocifreni bio je Stefan Glogovac sa 11 poena.

Igokea je lider sa skorom 7-1, dok je Zrinjski 11. sa 2-6.