CSKA je zamenu za Miloša Teodosića, koji je nedavno potpisao za Kliperse, pronašao upravo u NBA.

Izvor: Getty Images/Mitchell Leff

Serhio Rodrigez, doskorašnji igrač Filadelfije, potpisaće trogodišnji ugovor sa "Armejcima", tvrdi David Pik, dobro obavešteni novinar iz Izraela.

Reprezentativac Španije je samo jednu sezonu igrao u NBA, nakon što je napustio madridski Real.

Rodrigez bi u prestonici Moskve trebalo da zarađuje tri miliona evra godišnje.

Iskusni plejmejker je u prethodnoj sezoni odigrao 68 mečeva, na 30 je bio starter, prosečno je beležio 7.8 poena, 5.1 asistenciju za 22.3 minuta na terenu.

Pre toga je dres Real Madrida nosio šest godina, osvojio je Evroligu 2015. a godinu dana pre toga bio proglašen za najkorisnijeg igrača.

Komentari (4)

Jsjs

Nekada najbolji plej evrope,a bgm i sada

Odgovori 3 0

figo

Pravo pojacanje , da su htjeli bolju zamijenu nisu je mogli naci , chacho je doktor kosarke !

Odgovori 31 1

Xavi

Vidio na vrijeme da nema mjesta u NBA

Odgovori 19 7

CSKA uz dosta muke do 1:0 protiv Himkija

CSKA je u prvom duelu četvrtfinala Evrolige savladao Himki 98:95 i poveo sa 1:0 u seriji.

VTB: CSKA prebacio stotku u Novgorodu

U duelu VTB Lige aktuelni šampion CSKA slavio je na gostovanju Nižnjem Novgorodu rezultatom 104:90.

Košarkaši Crvene Zvezde odigrali su poslednji meč u Evroligi ove sezone. Na gostovanju CSKA poraženi su rezultatom 92:81. Pogledajte najbolje momente sa ovog duela. Tim Dušana Alimpijevića je u 30 kola ostvario 11 pobeda i 19 poraza.

Vesterman uz zvuk sirene sa pola terena

U poslednjim trenucima prvog poluvremena meča Žalgiris - CSKA, Leo Vesterman pogodio je sa polovine terena. Na kraju je CSKA ipak poražen od njegovog nekadašnjeg tima, rezultatom 85:73.