Real Madrid namerava da angažuje srpskog plejmejkera Vasilija Micića, prenosi španski AS.

Vasilije Micić

Turkish Airlines EuroLeague

Srpski reprezentativac je prošlog leta potpisao jednogodišnji ugovor sa Anadolu Efesom, uz opciju da se saradnja produži na još jednu godinu.

Kako se navodi, pregovori sa Realom su počeli još pre nego što je odigrana finalana utakmica Kupa kralja, te bi 25-godišnji plej trebalo u 'kraljevskom klubu' da zaigra već naredne sezone.

Micić je jedan od najboljih igrača Efesa ove sezone, prosečno beleži 11.8 poena i 5.2 asistencije u Evroligi.

Real na bekovskim pozicijama već ima Serhija Ljulja i Fakunda Kampaca.

Komentari (7)

Spanulis07

Mislim da Micic i da dodje, Kampaco ce ostati u rotaciji, sa nesto manjom minutazom, a vecom ulogom Vase. Kampaco ima pojedine nedostatke i zute minute. Pogotovo kada Realu ne ide u napadu, on se jos vise uspanici u organizaciji napada i dugo drzi loptu. Sveukupno ima dosta dobrih strana, pa bi u kombinaciji sa Vasom, te dopunama kvaliteta mogli biti odlican tandem uz podrsku Ljulja, koji ionako igrao kao kombo bek. Mogu da zamislim petorku Reala sa Ljuljem i Micicem bar 15, ako ne i preko 20 min u igri, zavisnosti od potrebe tekme i razvoja situacije.

Odgovori 0 0

Salle

Treba da izabere ekipu gde ce imati minutazu

Odgovori 0 2

Miki

Meks druze ajo ne vidis razliku u klasi tu onda j..i ga. Vasa fizicki najmocniji beli bek u evropi. Skolovan igrac sa odlicbim pregledom igre i pristojnim sutem. Kampaco basketas sa ponekom atraktivnom asistencijom i kriticnim sutem. U odbrani pozicionog napada hodajuci mismec.

Odgovori 2 2

Realu ponovo "došao glave" jedan Gvardiola (VIDEO)

Valjadolid je uspeo da osvoji bod na Santjago Bernabeu protiv Real, i to pogotkom Serđija Gvardiole, dva minuta pre kraja utakmice. Pogledajte oba pogotka sa meča.

Gvardiola rastužio Zidana na Bernabeu, igrao i Jović

Real Madrid je u drugom kolu La Lige igrao nerešeno sa Valjadolidom na "Santjago Bernabeu" rezultatom 1:1.

Šefovi koje Ramos pamti: Kaparos, Aragones, Zizu, Karlo

Defanzivac Real Madrida i španske reprezentacije Serhio Ramos govorio je o trenerima koji su obeležili njegovu karijeru i tom prilikom nabrojao je četvoricu najznačajniih.

Ronaldo: Razgovarao sam sa Vengerom o odlasku u Arsenal

Napadač Juventusa Kristijano Ronaldo istakao je da je, umesto u Mančester Junajted, na početku karijere bio blizu prelaska u jedan drugi engleski klub.