Olimpijakos bez Spanulisa do plej-ofa?

Olympiacos FC

Olimpijakos će morati da se izbori za plej-of Evrolige bez Vasilisa Spanulisa, prenose strani mediji.

Euroleague

Iskusni košarkaš povredio je skočni zglob tokom utakmice protiv Armanija u gostima. Već je bilo saopšteno da će Spanulis propustiti mečeve protiv Bajern Minhena i Gran Kanarije u elitnom takmičenju, a sada se nagađa da će van terena morati da bude i duži period.

Spanulis će u sastavu biti tek za plej-of, ukoliko tim uspe da ga obezbedi.

Tim iz Pireja trenutno je izjednačen sa Panatinaikosom na osmom mestu evroligaške tabele. Oba grčka tima imaju skor 13-13.

Spanulis je igrao u 25 od 26 utakmica, a u proseku je beležio 10.2 poena, 5.1 skok i 1.8 asistenciju.

Olimpijakos oslabljen pred Zvezdu

Crvena zvezda odlučujuću utakmicu u borbi za evropsko proleće igra u Pireju protiv Olimpijakosa. Grčki predstavnik meč, u kojem mu samo pobeda igra, biće oslabljen neigranjem Matjea Valbuene.

Murinjo: Bravo za dečaka koji skuplja lopte

Totenhem je slavio protiv Olimpijakosa 4:2 u petom kolu Lige šampiona, a Žoze Murinjo je posebnu pohvalu sačuvao za momka koji skuplja lopte na stadionu u Londonu. Takođe se izvinio Eriku Dajeru zbog izmene u 30. minutu, a pričao je i o atmosferi u svlačionici na poluvremenu.

"Korektan početak, nismo iskoristili šanse..."

Vezni fudbaler Crvene zvezde Njegoš Petrović bio je utučen posle poraza od Bajerna, ali i zadovoljan što će njegova ekipa u Pireju imati šansu da izbori proleće u Evropi.

Istorijski debakl Zvezde! U Pireju za ostanak u Evropi

Fudbaleri Bajerna iz Minhena u 5. kolu Lige šampiona naneli su najteži poraz Crvenoj zvezdi u istoriji evropskih takmičenja - 6:0.