Lazić bez komentara posle utakmice

Euroleague 31. okt 201923:38 > 23:40
KK Crvena zvezda mts

Kapiten Crvene zvezde Branko Lazić nije davao izjave posle trijumfa svog tima nad Himkijem, u utakmici koju je on završio već posle nekoliko minuta.

Lazić je isključen u trećem minutu meča u kojem su ‘crveno-beli’ slavili rezultatom 90:78 posle fizičkog okršaja sa Janisom Timom. Letonac je u duelu bezobrazno udario Lazića, koji mu nije ostao dužan, a sudije su prvobitno srpskom košarkašu dosudile tehničku grešku. Međutim, posle pregledanog snimka i petominutnog većanja Lazić je poslat u svlačionicu u kojoj je ostao do kraja utakmice.

Po završetku meča, dok su novinari čekali da uzmu izjave, Lazić je samo prošao pored, uz poruku: “Hvala”.

Kapiten Zvezde nije davao izjave ni prošle nedelje, posle poraza šampiona Srbije od Barselone, kada je stao u odbranu Filipa Čovića, kojeg je verbalno napao mali broj navijača.

Zvezda je u duelu sa Himkijem upisala drugi trijumf u Evroligi ove sezone, uz koje ima četiri poraza. Naredna utakmica ‘crveno-bele’ u elitnom takmičenju čeka sledećeg četvrtka, kada dočekuju Real.