Turkish Airlines EuroLeague

Košarka

07.11.2019 | 22.40 > 22:44

Šesta uzastopna pobeda Mesinine Olimpije! Micov 12

Košarkaši Olimpije iz Milana nastavili su sa odličnim izdanjima u Evroligi i pobedom protiv Baskonije 81:74 ostali su na vrhu tabele sa učinkom 6-1.

Vladimir Micov

Giuseppe Cottini/Euroleague Basketball via Getty Images

Ekipa trenera Etorea Mesine je pred svojim navijačima zabeležila šesti uzastopni trijumf, a posle tri izjednačene četvrtine, Milanezi su u poslednjoj deonici serijom 17:0 došli do ogromne prednosti - 73:55.

Amadeo dela Vale je bio najefikasniji u svom timu sa 15 poena, Serhio Rodrigez je zabeležio 13, a Vladimir Micov 12 (2/3 za dva, 2/4 za tri, 2/2 slobodna bacanja), uz 2 skoka i asistenciju za 30 minuta.

Nemanja Nedović je na terenu proveo 14 minuta i meč je završio sa 2 poena (1/3 za dva, 0/ za tri), uz skok i 2 asistencije.

U četvrtom porazu ekipe iz Vitorije Nik Stauskas je zabeležio 15, a Pjeria Henri i Jusufa Fal po 13.

Olimpija u sledećem kolu gostuje Himkiju, a Baskonija dočekuje sve bolji Makabi.