Gray Mortimore/Getty Images

Košarka

13.12.2019 | 00.40

Beron: Nedostajala nam je energija, ne znam zašto

Bek Crvene zvezde Bili Beron istakao je posle poraza od Baskonije 72:64 u 13. kolu Evrolige da su crveno-beli imali sampouzdanje, ali da u drugom delu igre nisu bili na visini zadatka.

Billy Baron

Euroleague Basketball via Getty Images

Nedostajala nam je energija. Čvrsto su započeli treću četvrtinu. Prvi deo igre smo okončali sa poenom zaostatka, iako nismo igrali svoju najbolju košarku. Imali smo samopouzdanje. Stauskas je fantastično odigrao treću četvrtinu. Odličan je igrač, pogodio je teške šuteve“, istakao je Beron i dodao:

Ipak, mi smo morali da budemo bolji i da pokažemo više nego što jesmo. Nije da nismo igrali čvrsto, ali je trebalo da bude bolje. Lopta nije ulazila u obruč neko vreme“.

Na konstataciju da se očekivalo da utakmica bude brža, sa više tranzicije, Amerikanac je rekao:

Ako pogledate naše ovosezonske evroligaške mečeve, primetićete da su spori. Na taj način smo u poslednje vreme dobijali utakmice. Rezultat na poluvremenu je bio 32:31, na to smo navikli. Oni su potom napravili razliku, koju mi nismo uspeli da nadoknadimo“.