Kikanović: Hvala navijačima na dočeku, bilo je posebno

ULEB Eurocup 14. nov 201821:38 > 21:55
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Ekipa Monaka nadigrala je Crvenu zvezdu u sedmom kolu Evrokupa rezultatom 91:75. Centar francuskog tima i nekadašnji igrač crveno-belih Elmedin Kikanović kazao je da je poseban osećaj ponovo biti u Beogradu i vratiti se u "Pionir".

Mislim da je zaslužena pobeda. Od prve do zadnje minute smo igrali dobro, dobro smo se pripremili za utakmicu. Znali smo šta su jake, a šta su slabe strane Zvezde i ispoštovali smo to do kraja. U prvom poluvremenu su obe strane igrale prilično ofanzivno, nismo uspeli defanzivno da budemo agresivniji. Međutim, u drugom poluvemenu smo se dogovorili da izađemo jače na teren, da budemo agresivniji i da pokušamo da postignemo lake poene. Mislim da smo imali dobar procenat i da smo pogađali za tri poena. Posle nesrećnog poraza kod kuće od Breše pobedili smo Crvenu zvezdu. Do sada smo pobedili sve ekipe u gostima. Ostaju nam dve utakmice kod kuće, gde treba da potvrdimo pobede sa gostujućih terena. Zvezdi želim sve najbolje u nastavku takmičenja„, istakao je Kikanović.