SK

Košarka

20.11.2018 | 22.40 > 22:43

Tomić: Igrali smo 30 minuta

Trener Crvene zvezde Milan Tomić rekao je posle poraza od Andore 91:80 u osmom kolu Evrokupa da je treća četvrtina bila ključna u porazu crveno-belih.

Milan Tomić

SK

Milan Tomić

Zvezda je tako pretrpela četvrti poraz u Evrokupu i sada ima skor 4-4, Andora je druga sa pet trijumfa.

"Čestitam Andori. Prvo poluvreme smo kontrolisali igru, ali onda mnogo izgubljenih lopti. Nismo mogli da igramo dobro u napadu. Takođe, nekoliko ofanzivnih skokova, teških šuteva i to je na kraju ta razlika", rekao je Tomić i dodao:

"To sam često govorio, u Evrokupu kod kuće morate da igrate 40 minuta, a mi smo igrali 30. To nije dovoljno".

Zvezdu u nastavku sezone očekuje derbi protiv Partizana u ABA ligi, a zatim utakmica protiv Breše u Evrokupu u kojoj imaju imperativ pobede ukoliko želi u narednu fazu.