SK

Košarka

12.12.2018 | 23.36

Dijana: Nismo se borili, veoma sam ljut

Košarkaše Breše u Beogradu je ubedljivo savladala Crvena Zvezda u devetom kolu Evrokupa rezultatom 103:67, a trener gostujuće ekipe kritikovao je svoje igrače rekavši da se nisu borili i da su imali loš pristup.

Andrea Dijana

youtube

Breša je u toku prvog poluvremena dala 22 poena, a na pauzu je otišla sa 33 poena zaostatka. Iako je u trećoj četvrtini pružila bolju igru, to nije bilo dovoljno da napravi preokret i poljulja rapoloženu Zvezdu.

Ne mogu da govorim kao trener jer večeras nismo odigrali košarkašku utakmicu. Posebno u prvom delu nismo igrali. Imali smo loš pristup. Igrali smo kao da je utakmica gotova, jer je za oba tima ovaj meč bio rano rešen. Zvezda se borila 40 minuta, moj tim to nije učinio, posebno ne u prvom delu“, istakao je Dijana i dodao:

U drugom delu smo počeli da igramo, ali ne mogu da pričam o tehničkim stvarima. Komplimenti za Zvezdu i zaslužili su pobedu, a moj tim nije igrao. Veoma sam ljut. Nismo tim napravljen da osvoji Evrokup, već da se bori u svakoj utakmici i da igra zajedno, a danas se nismo borili 40 minuta. Ponavljam, veoma sam ljut“.