SK

Košarka

24.01.2019 | 01.37

Beron: Teško je, ali i dalje smo živi

Plej-mejker Crvene zvezde Stratos Perperoglu poraz od Valensije (82:81), u četvrtom kolu Grupe G TOP 16 faze Evrokupa, smatra teškim jer je ekipa radila veoma naporno.

Billy Baron

Cibona/Zeljko Baksaj, Gordan Lausic & Domagoj Vranar

Beron je zabeležio dve trojke, od ukupno šest pokušaja. Tri puta je gađao za dva poena, ali bez uspeha.

Znam da sam primio udarac prilikom poslednjeg dodavanja, ne bih šutirao iz lakta. Ali, to je košarka. Ne možete da očekujete da svi budu savršeni. Moraću da pogledam ponovo šta se desilo, nisam imao dobar ugao“, istakao je Beron.

Prolaz crveno-belih u naredni rang pod znakom je pitanja, te zavisi od ostalih duela.

Teško je, ali i dalje smo živi. Imamo meč ovde sa Malagom i treba da ih pobedimo sa više od pet poena. Pored toga da se nadamo da će Valensija da pobedi Unikahu. Moramo da zaboravimo na poraze i da se fokusiramo na narednih 40 minuta“, istakao je Amerikanac i ponovio:

Ovo je težak poraz. Kada radite toliko naporno, potrošite mnogo energije. Teško je, ali iskusni smo igrači i znamo da u košarci ne možete da dobijete svaku utakmicu. To je deo ovog posla i morate da budete spremni da se oporavite od poraza jer znate da ne možete uvek da pobedite. Ja nisam sjajno šutirao, ali neću zbog toga da potonem, nastaviću da šutiram. To je sve što možete da uradite. Život se nastavlja, svaki novi dan je nova prilika za nas“.

U sledećem, petom kolu Grupe G TOP 16 faze Evrokupa Zvezda gostuje Limožu, 29. januara od 21 čas.