Košarka

12.11.2019 | 12.01

Trinkijeri: Opet teško gostovanje, opet teška utakmica

KK Partizan NIS

Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri očekuje tešku utakmicu protiv Tofaša koji 'može lako da postigne 100 poena'.

Andrea Trinkijeri

Crno-beli će u sedmom kolu Evrokupa igrati protiv Tofaša u Bursi. Prethodno je srpski tim u drugom kolu slavio sa 93:80.

"Tofaš je napadački tim. Mogu lako dati 100 poena, to smo osetili u prvom poluvremenu prve utakmice. Preko 50 poena su nam dali u prvih 20 minuta, nismo ih uspeli uhvatiti nigde", poručio je Trinkijeri..

Moraćemo da budemo koncentrisani na odbranu, na detaljima. Lodžeski je iskusan, Vajt je takođe, Mehija... Opet teško gostovanje i opet teška utakmica"

Sa pet pobeda i jednim porazom crno-beli se nalaze na čelu grupe B, dok je Tofaš na trećoj poziciji sa učinkom 3-3.

Utakmica u Bursi je na programu u sredu od 18 časova, uz direktan prenos na Sport Klubu.