Košarka

12.11.2019 | 14.09

Ene: Utakmica protiv Partizana vrlo važna za nas

KK Partizan NIS

Trener Tofaša Orhun Ene ističe da je utakmica protiv Partizana vrlo važna za njegov tim, te da se nada dobrom rezultatu uz podršku domaćih navijača.

7Days EuroCup

Turski tim u sedmom kolu Evrokupa dočekuje Partizan. U prethodnom kolu Tofaš je izgubio u gostima Limožu (91:82).

"Posle teške utakmice u gostima, igraćemo na našem terenu. Biće to važna utakmica i to protiv lidera naše grupe", rekao je Ene.

U prvom susretu dva tima, Partizan je u drugom kolu slavio sa 93:80.

"Pobedili smo u poslednje dve utakmice pred našim navijačima i želimo da nastavimo taj niz. Moramo da budemo koncentrisani od početka do kraja. U Beogradu smo odigrali dobro prve tri četvrtine, ali nismo i u poslednjoj. Ovaj put želimo do kraja."

Partizan je sa skorom 5-1 prvi u grupi, dok je Tofaš sa učinkom 3-3 na trećem mestu.

Utakmica u Bursi je na programu u sredu od 18 časova, uz direktan prenos na Sport Klubu.