Menadjer

N. Ivanovic da ima bolje fizikalije, lagano euroligaski pley. Ovako bez domet Eurocup, ABA, itd. Steta, kosarku ima u malom prstu

Odgovori 10 5

Bulat

Buducnost i pored izvjesnih slabosti raste iz utakmice u utakmicu.Posteno receno nocas je bilo vise lose nego dobro.Mnogo tereta na Ivanovica.Ima igraca koji su daleko od elementarno ocekivanog ucinka.Von ocajan,Zoran Popovic nije za vise od 3 minuta.Imam utisak da Apic ima premalu minutazu.Ali sve ce se uklopiti i bice Buducnost vrh i u ABA i u Evrokupu.Mijovic radi odlican posao.

Odgovori 15 3

Titograd

Opet velika borba ali pobjedismo još jednom. Velika pobjeda: Kobs je bolestan i nije igrao , Von – kamo sreće da nije ulazio kad je on igrao to je bilo korak unazad val(-2), Zoran Nikolić takođe nije igrao, Ilić povrijeđen , Mora se nabaviti još igrača ,Danilo Nikolić i Ivanović nezamenjivi ali moraju odmarat. Ipak opet smo izvojevali pobjedu ZAHVALJUJUĆI DOMAĆIM IGRAČIMA BRAVO!

Odgovori 32 12

Kup Italije: Đenova okrenula Sampdoriju, rutina Bikova

Fudbaleri Đenove pobedili su gradskog rivala Sampdoriju sa 3:1 i plasirali se u osminu finala Kupa Italije. Mesto u toj rundi obezbedio je i Torino, koji je sa 2:0 bio bolji od Entele.

Uživo: Projektil Njegoša, Zvezda vodi!

Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtom kolu grupe L Lige Evrope gostuju Gentu, a meč od 18:55 možete u tekstualnom prenosu da pratite na našem sajtu.

Napulj "gori" - oproštaj od legende pred meč s Rijekom

Širom sveta navijači, bivši i aktuelni igrači, treneri i svi sportisti odaju počast legendarnom Dijegu Maradoni, koji je preminuo u sredu uveče u 61. godini života.

Uživo: Zvezda za prekid crne serije protiv Efesa

Košarkaši Crvene zvezde u 11. kolu Evrolige dočekuju Anadolu Efes sa željom da prekinu seriju poraza protiv turskog tima.