FIBA LŠ: Mornar čeka Benfiku ili Groningen

Košarkaši Mornara imaće jednu prepreku na putu ka grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, a to će biti pobednik duela iz prvog kola između Benfike i Groningena.

Mornar Bar

KK Mornar Media Pro

Mečevi drugog kruga kvalifikacija su na programu 26. i 29. septembra, a izvesno je da su Barani zadovljni epilogom žreba jer su izbegli kvalitetne ekipe iz Rusije i Litvanije u nokat fazi.

Mada, na osnovu odrađenog posla tokom prelaznog roka, Mornar i nije imao mnogo razloga za strah, s obzirom da već sada ima izuzetno kvalitetnu ekipu, a prelazni rok još uvek nije gotov kada su Barani u pitanju.

Novi članovi Mornara postali su Damir Markota, Derek Nidam, Brendis Rajli Ros, Sead Šehović, a od igrača iz prošle sezone su ostali Uroš Luković, Nemanja Vranješ, Radoje Vujošević, Vukota Pavić i Marko Mugoša.

Kutinjo

Šteta što ovaj tim ne igra evrokup,verujem da bi imao šta da pokaže,ali može i ovako četvrtfinale fiba lš,bi bilo top👏💪🏀

Odgovori 16 1

"Budućnost je pogađala, mi nismo i to je to"

Košarkaši Mornara nisu uspeli da stignu do drugog trofeja u istoriji kluba. Posle velike borbe i neizvesne završnice poraženi su u finalu Kupa od Budućnosti sa 92:83.

Mijović: Zasluženo slavlje, idemo dalje...

Trener Budućnosti bio je ljut kao ris posle pobede nad ekipom Lovćena u polufinalu Kupa – 71:68. Ali, zato je bio neizmerno srećan posle finala u kojem je njegov tima slavio protiv Mornara sa 92:83.

F4: Budućnost pobedila Mornar, odbranila trofej

Košarkaši Budućnosti pobedili su Mornar u Baru u velikom finalu Kupa Crne Gore sa 92:83, pa su odbranili trofej koji su osvojili prošle sezone i koji su izgubili samo jedno i to od Sutjeske na finalnom turniru Kupa u Tivtu 2013. godine.

Veliki peh za Mornar: Luković pauzira tri nedelje

Izuzetno dobro atmosferu u sastavu Mornara koji je pobedama nad Crvenom zvezdom i Cedevita Olimpijom stekao više nego realne izglede da stigne do polufinala plej-ofa ABA lige i plasmana u Evrokup za narednu sezonu, pokvarila je povreda Uroša Lukovića.