Patrick Smith/Getty Images

Košarka

23.09.2020 | 23.29 > 23:31

5/5 za tri: Maestralni Anđušić vodio Burg do pobede

Košarkaši Burga pobedom nad Nanterom na strani rezultatom 95:82 startovali su francusku LNB. U slavljeničkom timu briljirao je Danilo Anđušić.

Danilo Anđušić

Privatna arhiva

Danilo Anđušić

Srpski bek predvodio je Burg do trijumfa sa 25 poena, 5 skokova i 4 asistencije i time poneo epitet igrača utakmice.

Bivši šuter Partizana posebno raspoložen bio je van linije 6.75 ubacivši svih pet pokušaja.

Pored njega, Pikok je upisao 19 poena. Kod Nantera, Stoun je imao 18.

Ekipa Sava Vučevića kontrolisala je ritam od sredine druge deonice, a sve dileme rešene su u trećem kvartalu kada su gosti poveli sa 74:52.

Burg u narendoj rundi dočekuje Roan.

U drugoj utakmici dana, Levaloa je savladao Monako na strani 72:62.

Komentari (0)

Komentar je uspešno poslat.

Slanje komentara nije uspelo.

Neispravan kod, pokušajte ponovo

* Sva polja su obavezna

Anđušić i Burg krenuli za Beograd - vozom

Košarkaši Partizana u petom kolu grupe A Evrokupa u sreću će se u Hali sportova "Ranko Žeravica" sastati sa francuskim Burgom koji je danas krenuo put srpske prestonice.

Anđušić za SK: 20:0 nije fer, nismo mi krivi...

Košarkaši Burga nisu otputovali u Veneciju na duel sa istoimenim rivalom zbog velikog broja članova zaraženih koronavirusom. Usled toga, postoji mogućnost da se meč pripiše Italijanima rezultatom 20:0, a bek francuskog kluba Danilo Anđušić smatra da to ne bi bila pravedna odluka.

Zvanično otkazan duel Venecije i Burga

Susret između Venecije i Burga u okviru trećeg kola Evrokupa neće biti odigran pošto francuski tim nema dovoljno igrača na raspolaganju zbog velikog broja pozitivnih na koronavirus u svojim redovima.

Anđušićev Burg ne može da igra utakmicu zbog korone

Maltene čim su počeli Evrokup i Evroliga pojavili su se problemi sa koronavirusom. Niko ne zna kako će se rešiti situacija sa Zenitom u Evroligi, a nešto slično dešava se i u Burgu.
Loading...