Izvor: Chris Hyde/Getty Images
Košarka 21.04.2017 | 11:23 > 11:26

Adetokumbo: Bilo je zabavno

Janis Adetokumbo oduševljen je novom pobedom Milvokija koji je poveo 2-1 u prvoj rundi plej-ofa Istoka NBA lige protiv Toronta.

Giannis Antetokounmpo

Izvor: Getty images/Stacy Revere

Baksi su deklasirali Reptorse 104:77, imali su i 37 poena prednosti u prvom meču na svom parketu u ovoj seriji.

"Sjajna utakmica od prve akcije. Bilo je zabavno, zabavno da igramo pred tako sjajnim navijačima. Nadam se da će nam pokazati još ljubavi i biti još glasniji u četvrtoj utakmici", rekao je Adetokumbo.

Izvor: youtube

Milvoki je imao 20 već posle prvih 12 minuta, gosti nisu imali šanse, posebno što Demar Derozan nije mogao ništa da pogodi (0/8).

"Uhvatili su nas u zasedi. Nismo uspeli da sprovedemi nijedan deo naše igre. Napravićemo promene. Kao tim moramo udariti bolji posao i pronaći način da lakše poentiramo", očajan je trener Toronta Dvejn Kejsi.

Četvrti meč na programu je u subotu uveče od 21 čas.