Getty images/Ronald Martinez

Košarka

11.01.2018 | 23:30

Seltiksi od -22 do pobede nad Filadelfijom u Londonu

U utakmici NBA igranoj u Londonu, Boston Seltiksi su nakon velikog preokreta savladali Filadlefiju 114:103.

Tatum

Omar Rawlings/Getty Images

Siksersi su bili u velikom naletu početkom druge četvrtine, kada su napravili seriju 17:4 i tako povećali prednost stečenu u prvih 12 minuta igre.

Džej Džej Redik je obeležio prve poluvreme, pogodivši četiri trojke iz šest pokušaja.

Na krilima rukija Džejsona Tejtuma, Boston je bio furiozan u trećoj četvrtini, kada je serijom 21:4 preuzeo vođstvo.