Ethan Miller/Getty Images

Košarka

17.11.2019 | 07.10 > 07:36

Siloviti Klipersi očerupali Jastrebove

Los Anđeles Klipersi zabeležili su izuzetno ubedljiv trijumf protiv Atlante 150:101.

Paul George

Harry How/Getty Images

Već od prve četvrtine bilo je jasno da nas očekuje igra mačke i miša. Klipersi su taj deo dobili 43:30. Na poluvreme se otišlo sa +12, a onda u drugom delu ukupnih 76:39. Kod Klipersa Pol Džordž je bio najefikasniji sa 37 poena. Ivica Zubac imao je sedam poena i devet skokova. Na drugoj strani Tre Jang je sa 20 poena predvodio Houkse.

Ekipa iz Los Anđelesa ima sada 8-5, dok je Atlanta trenutno na 4-8.